Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
Dotiki gora: Limbarska gora
09:20
Dober pogled, oddaja o lovcih in lovstvu
09:50
Napovedujemo
09:55
Aktualno
10:55
Pop Corn: TheWet
11:55
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
12:15
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
12:40
Videostrani, obvestila
15:00
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:30
Videostrani, obvestila
17:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
17:55
Napovedujemo
18:00
Čas za nas, tabornike!
18:40
Videospot dneva
18:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
21:15
Strokovnjak svetuje: Delovno pravo
21:45
Videospot dneva
21:50
Mediafest Plitvice, 1 del
23:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
23:55
Videostrani, obvestila
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
- Regionalne novice 1 - jutranji gosti - koledar dogodkov
10:00
Napovedujemo
11:20
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:45
Videospot dneva
11:50
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
12:20
Videostrani, obvestila
15:00
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:30
Videostrani, obvestila
17:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
17:55
Napovedujemo
18:00
Miš maš: Poglejmo v vesolje
18:40
Regionalne novice 2
18:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:10
Videospot dneva
19:15
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Popotniške razglednice
21:00
Regionalne novice 3
21:05
Revija zmagovalcev narodno-zabavnih ansamblov, posnetek 1. dela iz Vinske Gore
22:10
Iz oddaje Dobro jutro
23:10
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
23:40
Videostrani, obvestila
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
Miš maš: Poglejmo v vesolje
09:40
Ustvarjalne iskrice (201),
09:50
Napovedujemo
09:55
Videospot dneva
10:00
Popotniške razglednice: Milje v srcu
11:00
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
11:30
Videostrani, obvestila
15:00
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:30
Videostrani, obvestila
17:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
17:55
Napovedujemo
18:00
Čas za nas, tabornike!
18:40
Napovedujemo
18:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:10
Videospot dneva
19:15
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
2477. VTV magazin, regionalni informativni program
20:20
Kultura, informativna oddaja
20:25
Iz arhiva VTV: 50 zvezd za otroke, 6. del
21:20
Jutranji pogovori
22:50
Bonton pri nakupovanju
23:20
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
23:50
Videostrani, obvestila