Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
- Regionalne novice 1 - jutranji gosti - koledar dogodki
10:00
Napovedujemo
10:05
Gost: Jaka Bitenc
11:05
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
11:55
Videostrani, obvestila
15:00
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:30
Videostrani, obvestila
17:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
17:55
Napovedujemo
18:00
Očistimo gozdiček, gledališka predstava Vrtca Velenje
18:25
Videospot dneva
18:30
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
18:55
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
2476. VTV magazin, regionalni informativni program
20:20
Kultura, informativna oddaja
20:25
Napovedujemo
20:30
Dober pogled, oddaja o lovcih in lovstvu
21:00
Fantje, srečno! Koncert ob 45 letnici ŠFD Koleda
22:30
Iz oddaje Dobro jutro
23:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
23:55
Videostrani, obvestila
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
- Regionalne novice 1 - jutranji gosti - koledar dogodki
10:00
Napovedujemo
10:05
2476. VTV magazin, regionalni informativni program
10:25
Kultura, informativna oddaja
10:30
Fantje, srečno! Koncert ob 45 letnici ŠFD Koleda
12:00
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
12:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
12:45
Videostrani, obvestila
15:00
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:30
Videostrani, obvestila
17:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
17:55
Napovedujemo
18:00
Ustvarjalne iskrice (201)
18:20
O kravi, ki je lajala v luno
18:45
Regionalne novice
18:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:15
Videospot dneva
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Aktualno
21:00
Regionalne novice
21:10
Pop Corn: TheWet
22:10
Iz oddaje Dobro jutro
23:10
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
Dotiki gora: Limbarska gora
09:20
Dober pogled, oddaja o lovcih in lovstvu
09:50
Napovedujemo
09:55
Aktualno
10:55
Pop Corn: TheWet
11:55
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
12:15
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
12:40
Videostrani, obvestila
15:00
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:30
Videostrani, obvestila
17:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
17:55
Napovedujemo
18:00
Čas za nas, tabornike!
18:40
Videospot dneva
18:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
21:15
Strokovnjak svetuje: Delovno pravo
21:45
Videospot dneva
21:50
Mediafest Plitvice, 1 del
23:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
23:55
Videostrani, obvestila