Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
10:00
Napovedujemo
10:05
Naš materni jezik
11:05
Veliki koncert ob 20. obletnici skupine Mi2, posnetek 2. dela koncerta
12:05
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
12:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
12:55
Videostrani, obvestila
15:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:55
Dobro jutro, ponovitev
16:55
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Bi se gnetli na tej metli, gledališka predstava Vrtca Velenje
18:20
Videospot dneva
18:25
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
18:45
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
2548. VTV magazin, regionalni informativni program
20:20
Kultura, informativna oddaja
20:25
Napovedujemo
20:30
Dotiki gora, Rzenik
20:50
Gospodarstveniki: MARTIN NOVŠAK, generalni direktor GEN energija
21:50
Vabimo k ogledu
21:55
Kmetijski razgledi
22:25
Iz oddaje Dobro jutro
23:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
23:50
Videostrani, obvestila
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
10:00
Napovedujemo
10:05
2548. VTV magazin, regionalni informativni program
10:25
Kultura, informativna oddaja
10:30
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
10:55
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
11:20
Videostrani, obvestila
15:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:55
Dobro jutro, ponovitev
16:55
Naš materni jezik
17:55
Napovedujemo
18:00
Ustvarjalne iskrice (UI 230)
18:20
O polžu, ki je kupoval novo hišo, gledališka predstava Vrtca Velenje
18:50
Regionalne novice
18:55
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:10
Videospot dneva
19:15
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Skrbimo za zdravje
21:00
Regionalne novice
21:05
POP CORN
22:05
Iz oddaje Dobro jutro
23:05
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
23:30
Videostrani, obvestila
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
10:00
Napovedujemo
10:00
Skrbimo za zdravje
11:00
POP CORN
12:00
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
12:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
12:55
Videostrani, obvestila
15:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:55
Dobro jutro, ponovitev
16:55
2547. VTV magazin, regionalni informativni program
17:15
Kultura, Kultura, informativna oddaja
17:20
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Čas za nas, tabornike!
18:40
Regionalne novice
18:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:05
Videospot dneva
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Naj viža, Ans. Roka Žlindre, Ans. Vižarji
21:15
Regionalne novice
21:20
Kmetijski razgledi
22:05
Iz oddaje Dobro jutro
23:05
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
23:30
Videostrani, obvestila