Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:00
InterMezzo
08:30
La Bayadere by Marius Petipa, Kiev ballet
10:35
A Christmas Tale with the Huelgas Ensemble and Paul Van Nevel
11:40
InterMezzo
12:30
Joyce DiDonato sings La Donna del Lago by Rossini at the Metropolitan Opera in New York
15:20
InterMezzo
16:30
The Ballet Royal de la Nuit with the Ensemble Correspondances
19:45
InterMezzo
20:30
Adrien Perruchon and the Symfonieorkest Vlaanderen: Coppens, Lalo, Ginastera, Copland, Ravel
22:15
Thomas Dunford plays Bach at the Concertgebouw Brugge
23:30
Bennie Maupin Quartet - Roma Jazz Festival
00:30
Steve Lehman trio - Zinc Club, New York
01:25
Joao Bosco - Malta Jazz Festival
02:30
Dr John & The Nite Trippers - Jazz sous les pommiers
04:00
The Sound of New York - Vicente Archer
04:30
Paco de Lucia, Light & Shade
05:30
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
The Merry Widow by Lehár with Renée Fleming at the Metropolitan Opera in New York
10:50
InterMezzo
12:30
The Finnish Radio Symphony Orchestra and Hannu Lintu : Bartók, Lutoslawski
14:00
Saint Mark Passion by Michaël Levinas
15:30
InterMezzo
16:30
The Tsar's Bride, by Nikolai Rimsky-Korsakov at the Bolshoi Theater in Moscow
19:10
InterMezzo
20:30
Ballet Evening at Opéra National de Paris
21:50
My Mother loved dance
23:00
InterMezzo
23:30
Ricky Ford Quartet - Jazz a Foix
00:25
Count Basie - Jazz Archive
01:20
Kris Bowers featuring Lina Easterlin - the Stockholm Jazz Festival
02:20
Norma Winstone Trio - EFG London Jazz Festival
03:20
Michel Camilo-Tomatito - Jazz sous les pommiers
04:25
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Ian Bostridge, John Butt and the Dunedin Consort at the Misteria Paschalia Festival: Haendel
09:40
Jean Gilles: Messe des morts, by Skip Sempé - Misteria Paschalia
10:40
Return to Spirit: French choral works with Barquentine Choral Artists Hong Kong
11:35
InterMezzo
12:30
Charpentier's Sacred Music with Ensemble Correspondances at the Ambronay Festival
13:50
Etienne Moulinié : Meslanges pour la Chapelle d'un prince - Maguelone Festival
15:45
InterMezzo
16:30
Count Basie - Jazz Archive
17:20
Chlorine Free feat. Soweto Kinch + NYA
18:30
Aaron Goldberg Trio - EFG London Jazz Festival
19:30
InterMezzo
20:30
Jonas Kaufmann and Bryn Terfel sing La Damnation de Faust by Berlioz at the Opéra national de Paris
22:50
InterMezzo
23:30
Anouar Brahem - Jazz sous les pommiers
00:35
Jaimeo Brown 'Transcendence' - Zinc Bar, New York
01:35
The Sound of New York - Luis Perdomo & Mimi Jones
02:10
Wayne Shorter Quartet - Stockholm Jazz Festival
03:45
Bokanté - Malta Jazz Festival
04:50
InterMezzo