Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Eurosport 2
05:56
J. Higgins (Sco) v M. Williams (Wal).
07:46
World Series - Texas (Usa).
08:50
Spyder Han Gang Champs - Seoul (Kor).
09:54
Italy v France rivalry.
10:26
The King's Road - Peru.
10:44
Halle-Ingooigem.
11:29
Spécial Juin.
13:29
All Access.
13:57
J. Higgins (Sco) v M. Williams (Wal).
15:53
Michel Platini.
16:23
The King's Road - Peru.
16:42
The King's Road - Senegal.
17:01
Top 10 Gymnast.
17:59
Rugby in New Zealand.
19:03
Nadia Comăneci.
20:55
Novice, pon.
21:02
Halle-Ingooigem.
22:10
RFA 1972-1974.
22:42
Ronaldinho.
23:14
Holland v Germany rivalry.
00:10
Novice, pon.
00:17
Special May.
01:13
France 1998-2000.
01:41
Michel Platini.
03:00
World Endurance Championships.
07:30
Women's Final.
08:45
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
09:00
Nogomet: King S Road, pon.
09:15
Nogomet: King S Road, pon.
09:30
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
10:00
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
10:30
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
11:30
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
16:00
Nogomet
16:15
Nogomet
16:30
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
17:00
OI: Dežele legend, pon.
17:30
OI: Legende živijo naprej, pon.
18:00
OI: Hiša Slavnih Top 10 Gymnast, pon.
20:55
Novice: Eurosport 2 Novice, pon.
22:30
Sabljanje: EP Novi Sad, RS, pon.
23:30
Plezanje: Han Gang Championship, pon.
00:25
Novice: Eurosport 2 Novice, pon.
00:30
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
01:15
Nogomet: King S Road, pon.
01:30
Nogomet: King S Road, pon.
01:45
Nogomet: King S Road, pon.
02:00
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
02:30
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
08:45
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
09:30
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
12:00
OI: Hiša Slavnih Top 10 Gymnast, pon.
13:00
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
13:30
Nogomet
14:00
OI: Legende živijo naprej, pon.
14:30
OI: Legende živijo naprej, pon.
15:00
World Endurance Championships.
16:00
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
16:30
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
17:00
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
19:00
Supersport: SP Brno, CZ, pon.
22:30
Nogomet
22:55
Novice: Eurosport 2 Novice, pon.
23:00
Day 17: Philadelphia Union (USA) - Vancouver Whitecaps (Canada).
01:10
Novice: Eurosport 2 Novice, pon.