Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV3
07:00
Socca World Cup... Komentator: Uroš Puš.
08:00
Socca World Cup... Komentator: Uroš Puš.
09:00
Špansko prvenstvo... Komentator: Gregor Gajšek.
10:45
Španski superpokal... Komentator: Gregor Žvab.
12:45
Hrvaška liga... Komentator: Luka Potočnik.
14:30
Bundesliga... Komentator: Primož Podsedenšek.
16:15
TV Shopping
16:45
Hrvaška liga... Komentator: Nejc Mravlja.
18:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
20:15
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
22:00
Slovenski superpokal... Komentator: Robert Kukovica.
00:00
Serie A... Komentator: Marko Lazar.
02:00
MXGP... Komentator: Gregor Žvab.
02:30
FIFA Football Show... Komentator: Marko Premrl.
03:00
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
05:00
Socca World Cup... Komentator: Žiga Ikič in Nejc Komidar.
06:00
Socca World Cup... Komentator: Žiga Ikič in Nejc Komidar.
07:00
Socca World Cup... Komentator: Žiga Ikič.
08:00
Socca World Cup... Komentator: Luka Potočnik.
09:00
Socca World Cup... Komentator: Luka Potočnik.
10:00
Socca World Cup... Komentator: Gregor Gajšek.
11:00
Socca World Cup... Komentator: Gregor Gajšek.
12:00
Socca World Cup... Komentator: Primož Podsedenšek.
13:00
Socca World Cup... Komentator: Primož Podsedenšek.
14:15
FIFA Football Show... Komentator: Marko Premrl.
14:45
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
16:30
TV Shopping
17:00
Serie A... Komentator: Marko Lazar.
18:55
Ligue 1... Komentator: Primož Podsedenšek.
20:55
Serie A... Komentator: Primož Podsedenšek.
23:00
Angleški ligaški pokal... Komentator: Luka Cotič.
01:15
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
03:00
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
05:00
Socca World Cup... Komentator: Mitja Hozjan.
06:00
Socca World Cup... Komentator: Mitja Hozjan.
07:00
Socca World Cup... Komentator: Luka Potočnik.
08:00
Socca World Cup... Komentator: Luka Potočnik.
09:00
Socca World Cup... Komentator: Luka Potočnik.
10:00
Socca World Cup... Komentator: Uroš Puš.
11:00
Socca World Cup... Komentator: Uroš Puš.
12:00
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
13:00
Hrvaška liga... Komentator: Nejc Mravlja.
14:45
Španski superpokal... Komentator: Gregor Žvab.
16:45
TV Shopping
17:15
Serie A... Komentator: Primož Podsedenšek.
18:55
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
20:55
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
23:00
Socca World Cup... Komentator: Uroš Puš in Nejc Komidar.
00:00
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
01:45
Angleški ligaški pokal... Komentator: Primož Podsedenšek.
05:00
Socca World Cup... Komentator: Luka Potočnik.