Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
- Regionalne novice 1 - jutranji gosti - koledar dogodki
10:00
Napovedujemo
10:05
2468. VTV magazin, regionalni informativni program
10:25
Kultura, informativna oddaja
10:30
Iz arhiva VTV: Koncert Policijskega orkestra in Eroike
11:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
12:10
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
12:40
Videostrani, obvestila
15:00
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:30
Videostrani, obvestila
17:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
17:55
Napovedujemo
18:00
Ustvarjalne iskrice (197), Pomladna dekoracija
18:20
Otroški program
18:45
Regionalne novice
18:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:15
Videospot dneva
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Aktualno
21:00
Regionalne novice
21:05
Napovedujemo
21:10
Pop Corn: Pop design
22:10
Iz oddaje Dobro jutro
23:10
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
23:40
Videostrani, obvestila
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
- Regionalne novice 1 - jutranji gosti - koledar dogodkov
10:00
Napovedujemo
10:05
Aktualno
11:05
Pop Corn: Pop design
12:05
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
12:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
13:00
Videostrani, obvestila
15:00
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:30
Videostrani, obvestila
17:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
17:55
Napovedujemo
18:00
Čas za nas, tabornike!
18:40
Regionalne novice 2
18:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Naj viža, Kvintet Dori, Ans. Šepet
21:15
Regionalne novice 3
21:20
Strokovnjak svetuje:Razvoj kadrov
21:50
Videospot dneva
21:55
Iz oddaje Dobro jutro
22:55
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
23:25
Videostrani, obvestila
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
- Regionalne novice 1 - jutranji gosti - koledar dogodkov
10:00
Napovedujemo
10:05
Strokovnjak svetuje:Razvoj kadrov
10:35
Naj viža, , Kvintet Dori, Ans. Šepet
11:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
12:15
Videospot dneva
12:20
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
12:45
Videostrani, obvestila
15:00
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:30
Videostrani, obvestila
17:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
17:55
Napovedujemo
18:00
Miš maš, Otroški parlament
18:40
Regionalne novice 2
18:45
Kuhinjica
19:10
Videospot dneva
19:15
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Popotniške razglednice
21:00
Regionalne novice 3
21:05
Še enkrat, Camille, komedija
23:00
Iz oddaje Dobro jutro
00:00
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
00:30
Videostrani, obvestila