Italijanske TV

Ostale TV

SK 4
06:30
Avstrijska Bundesliga je najvišje rangirano ligaško nogometno tekmovanje v Avstriji. Ustanovljena je bila daljnega leta 1911. V njej nastopa 10 klubov, ki med seboj odločajo o naslovu državnega prvaka. Daleč najuspešnejši klub je Rapid, ki je osvojil kar 32 naslovov, sledi mu Austria, ki jih je v svoje vitrine pospravila 24. Aktualni prvaki so nogometaši Salzburga
08:15
Bešiktaš se po letu dni vrača v končnico turškega državnega prvenstva, kjer ga v 1/4 finalu čaka Gaziantep. Pritisk je brez dvoma na strani Bešiktaša, kar bodo gostje poskušali izkoristiti in priti do pomembne zmage v gosteh
10:00
V najštevilčnejši državi na planetu iz leta v letu več vlagajo v nogomet. V Kitajski prvi ligi tako najdemo številna ugledna imena, kot so Jackson Martinez, Teixiera, Ramires, Gervinho, Ezequiel Lavezzi in ostali, ki dvigujejo raven kakovosti kitajskega nogometa. V leta 2004 ustanovljeni Super ligi se meri 16 moštev, aktualni prvaki prihajajo iz vrste Guangzhou Evergrande, ki so s šestimi naslovi hkrati tudi najuspešnejše moštvo
11:45
13:30
Anadolu Efes je pred letom dni klonil šele v finalu, Galatasaray pa v polfinalu, letos pa si eni in drugi želijo do konca. Praktično nemogoče je napovedati zmagovalca, jasno je zgolj to, da nas čaka napeta in negotova serija do zadnje sekunde
15:05
Oglejte si najlepše akcije preteklega tedna v najmočnejši košarkarski ligi na svetu NBA
15:35
Pregled dnevnega dogajanja v ligi NBA
16:00
Segunda division (od leta 2008 naprej Liga Adelante; v prevodu pomeni »Liga naprej«) je bila ustanovljena leta 1929 in je druga najmočnejša nogometna liga v Španiji. V njej nastopa 22 klubov. Iz Segunde vsako leto trije najboljši klubu napredujejo v Primero Division, štirje najslabši pa izpadejo v Segundo Division B
18:00
Svetovno prvenstvo v spidveju se nadaljuje z dirko v Latviji. Kako se bo v obračunih z najboljšimi dirkači na svetu odrezal naš adut Matej Žagar?
20:30
Lega A Basket oziroma Serie A je najmočnejše košarkarsko tekmovanje na Apeninskem polotoku. Prvič so ga organizirali že leta 1920, v njem tekmuje 16 moštev. Naslov brani ekipa EA7 Emporio Armani Milano
22:30
Celtic ob zatonu Rangersa v zadnjih letih nima prave konkurence na Škotskem, vseeno pa je pred letom dni ostal brez zmage v domačem pokalu, kar bo želel letos popraviti na finalnem obrčaunu z Aberdeenom. Lahko slednji šokira Celtic in se dokoplje do pokalne lovorike?
00:30
Dortmundska Borussia ima za seboj solidno sezono, vendar brez osvojene lovorike navijači ne bodo zadovoljni. Ker je v prvenstvu vnovič slavil Bayern, ima Borussia lepo priložnost za slavje v nemškem pokalu, kjer jo v finalu čaka neobremenjeni Einracht iz Frankfurta
11:30
SBB Vukove v SK 1. ligi čaka zanimiv obračun proti Blue Dragons. Beograjčani bodo poskušali izkoristiti prednost domačega terena in s pomočjo svojih navijačev priti do zmage
14:00
V Stožicah potekajo kvalifikacije za uvrstitev na svetovno odbojkarsko prvenstvo. Kdo bo boljši na obračunu med Latvijo in Belgijo?
16:00
Scottish Premiership je novoustanovljeno najelitnejše klubsko nogometno tekmovanje na Škotskem. Formirano je bilo julija 2013 po ukinitvi Scottish Premier league. V njem nastopa 12 klubov, ki v 38. krogih odločajo o tem, kdo bo osvojil naslov državnega prvaka
18:00
21:00
V prvenstvu je slavil Partizan, tako da ima Crvena zvezda v pokalu lepo priložnost za maščevanje večnim rivalom. Sodeč po prvenstvenih obračunih nas čaka izjemen finalni obračun, ki bi se lahko končal tudi šele po izvajanju najstrožjih kazni
22:45
Brose in Bayern sta v zadnjih letih najboljši nemški košarkarski ekipi, a usoda je hotela, da se tokrat srečata že v polfinalu. Kdo se bo prebil v veliki finale? Pred letom dni je Brose s 3:0 odpravil Bavarce in nato slavil tudi v finalu. Se bo letos zgodba ponovila?
15:45
Čeprav smo tako na Vzhodu kot Zahodu spremljali izenačene obračune, smo oba finalista za Gagarinov pokal dobili že po štirih tekmah. V velikem finalu se bosta pomerila SKA in Metallurg, ki tudi brani naslov. Bomo dobili novega zmagovalca ali bo ekipa iz Magnitogorska še drugo leto zapored slavila v drugi najmočnejši hokejski ligi na svetu?
17:45
19:45
20:00
Veliki ukrajinski derbi med Šahtarjem in Dinamom bo štel le za čast, saj je Šahtar letos povsem zasenčil ostale ukrajinske klube. Ekipa iz Kijeva bo ne glede na to želela dokazati, da njihovi nasprotniki niso tako daleč pred njimi, z zmago pa bi dobila vsaj moralno zadoščenje
22:00
00:00
Šport je sredstvo množic, kjer se sprostijo pozitivna energija in dobro počutje. Tudi zaradi tega je Trans World Sport oddaja, ki je letos praznovala že 28 letnico delovanja
01:00
Na današnji dan
01:15
01:45
02:15
Evroligaška košarka lepo skrbi tudi za podmladek. Kdo bo letos v mladinski konkurenci pokazal največ in domov odnesel pokal za najboljšega?
04:00
Liga Asobal je najvišje klubsko rokometno tekmovanje v Španiji. Igra se po pravilih EHF-a, v njej trenutno nastopa 16 klubov. Ustanovljena je bila leta 1958 pod imenom Divizija časti (Division de Honor). Preimenovala se je leta 1990, ko je dobila današnje ime. Aktualni prvaki Lige Asobal so rokometaši katalonskega giganta Barcelone