Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
Miš maš, Mladi raziskovalci OŠ Mihe Pintarja Toleda Velenje
09:40
2466. VTV magazin, regionalni informativni program
10:00
Kultura, informativna oddaja
10:05
2467. VTV magazin, regionalni informativni program
10:25
Kultura, informativna oddaja
10:30
Pogledi Svetniške skupine Vsi v isto smer Sever na aktualno dogajanje v Mestni občini Velenje
11:00
Dotiki gora, Boč in velikonočnica
11:20
Še pomnite, prijatelji – 2. del
12:35
Aktualno: Severni del 3. razvojne osi
13:35
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
14:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
14:55
Videostrani, obvestila
17:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
17:55
Napovedujemo
18:00
Mojca in medvedek Jaka, Moji mamici
18:40
Ustvarjalne iskrice (195), Tulipani
19:00
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Naj viža, Skupina Gadi, Ans. Vžig
21:15
Napovedujemo
21:20
Pop Corn: Flora & Paris, Noctiferia
22:20
Jutranji pogovori
23:50
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
00:20
Videostrani, obvestila
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
- Regionalne novice 1 - jutranji gosti - koledar dogodkov
10:00
Napovedujemo
10:05
2467. VTV magazin, regionalni informativni program
10:25
Kultura, informativna oddaja
10:30
Videospot dneva
10:35
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
11:55
Videostrani, obvestila
15:00
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:30
Videostrani, obvestila
17:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
17:55
Napovedujemo
18:00
Pogovor v studiu: Skrb za male živali v spomladanskem času
19:00
Regionalne novice 2
19:05
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:30
Videospot dneva
19:35
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
Poslanska pisarna: Jelka Godec, poslanka SDS v DR RS
21:00
Regionalne novice 3
21:05
Iz arhiva VTV: 50 zvezd za otroke, 1. del
22:00
Iz oddaje dobro jutro
23:00
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
23:30
Videostrani, obvestila
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
- Regionalne novice 1 - jutranji gosti - koledar dogodki
10:00
Napovedujemo
10:05
Poslanska pisarna: Jelka Godec, poslanka SDS v DR RS
11:00
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
11:55
Videostrani, obvestila
15:00
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:30
Videostrani, obvestila
17:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
17:55
Napovedujemo
18:00
Vse si delimo, gledališka predstava Vrtca Velenje
18:25
Videospot dneva
18:30
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
18:55
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
2468. VTV magazin, regionalni informativni program
20:20
Kultura, informativna oddaja
20:25
Napovedujemo
20:30
Dotiki gora, Soriška planina
20:50
Iz arhiva VTV: Koncert Policijskega orkestra in Eroike
22:05
Iz oddaje Dobro jutro
23:05
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
23:35
Videostrani, obvestila