Italijanske TV

Ostale TV

SK 3
06:30
V Stožicah potekajo kvalifikacije za uvrstitev na svetovno odbojkarsko prvenstvo. Kdo bo boljši na obračunu med Latvijo in Portugalsko?
08:30
TV Shopping
09:00
Danska Superliga je najvišje kotirano ligaško nogometno tekmovanje na Danskem. Ustanovljena je bila leta 1991 pod okriljem Danske nogometne zveze. Je naslednica t.i. Danske prve lige. V njej nastopa 12 klubov. Najuspešnejši klub je z desetimi osvojenimi naslovi državnega prvaka FC Copenhagen. Med zelo uspešne danske klube spadajo tudi Odense BK, AaB Aalborg in Brondby IF
10:45
Segunda division (od leta 2008 naprej Liga Adelante; v prevodu pomeni »Liga naprej«) je bila ustanovljena leta 1929 in je druga najmočnejša nogometna liga v Španiji. V njej nastopa 22 klubov. Iz Segunde vsako leto trije najboljši klubu napredujejo v Primero Division, štirje najslabši pa izpadejo v Segundo Division B
12:30
TV Shopping
12:45
SBB Vukove v SK 1. ligi čaka zanimiv obračun proti Blue Dragons. Beograjčani bodo poskušali izkoristiti prednost domačega terena in s pomočjo svojih navijačev priti do zmage
15:15
Veliki ukrajinski derbi med Šahtarjem in Dinamom bo štel le za čast, saj je Šahtar letos povsem zasenčil ostale ukrajinske klube. Ekipa iz Kijeva bo ne glede na to želela dokazati, da njihovi nasprotniki niso tako daleč pred njimi, z zmago pa bi dobila vsaj moralno zadoščenje
17:00
Dortmundska Borussia ima za seboj solidno sezono, vendar brez osvojene lovorike navijači ne bodo zadovoljni. Ker je v prvenstvu vnovič slavil Bayern, ima Borussia lepo priložnost za slavje v nemškem pokalu, kjer jo v finalu čaka neobremenjeni Eintracht iz Frankfurta
21:45
Gorenje ostaja tik za Celjem in si v luči boja za naslov novega spodrsljaja ne sme privoščiti, enako velja za Koprčane, ki se z Ribnico borijo za končno tretje mesto, kar pomeni, da nas v Rdeči dvorani čaka nov rokometni spektakel, ki ga ne smete zamuditi
23:30
Lega A Basket oziroma Serie A je najmočnejše košarkarsko tekmovanje na Apeninskem polotoku. Prvič so ga organizirali že leta 1920, v njem tekmuje 16 moštev. Naslov brani ekipa EA7 Emporio Armani Milano
01:15
V najštevilčnejši državi na planetu iz leta v letu več vlagajo v nogomet. V Kitajski prvi ligi tako najdemo številna ugledna imena, kot so Jackson Martinez, Teixiera, Ramires, Gervinho, Ezequiel Lavezzi in ostali, ki dvigujejo raven kakovosti kitajskega nogometa. V leta 2004 ustanovljeni Super ligi se meri 16 moštev, aktualni prvaki prihajajo iz vrste Guangzhou Evergrande, ki so s šestimi naslovi hkrati tudi najuspešnejše moštvo
03:00
CSKA in Olympiacos sta v preteklosti že večkrat okusila slast zmage v najmočnejšem evropskem klubskem tekmovanju in si to želita ponoviti tudi letos, a v finalu je dovolj prostora le za enega. Kdo si bo zagotovil dragoceno finalno vstopnico?
04:45
Luka Dončić bo z madridskim Realom naredil vse, da se prebije v veliki finale Evrolige, polfinalni obračun s Fenerbahčejem pa bi lahko poimenovali kar finale pred finalom. Tako Turki kot Španci imajo namreč ekipo, ki bi si zaslužila evropski naslov
06:30
Na klubski televiziji Bayerna si oglejte obračun Bundeslige med bavarskim ponosom in Freiburgom
08:30
TV Shopping
09:00
Šport je sredstvo množic, kjer se sprostijo pozitivna energija in dobro počutje. Tudi zaradi tega je Trans World Sport oddaja, ki je letos praznovala že 28 letnico delovanja
10:00
11:45
TV Shopping
12:15
Avstrijska Bundesliga je najvišje rangirano ligaško nogometno tekmovanje v Avstriji. Ustanovljena je bila daljnega leta 1911. V njej nastopa 10 klubov, ki med seboj odločajo o naslovu državnega prvaka. Daleč najuspešnejši klub je Rapid, ki je osvojil kar 32 naslovov, sledi mu Austria, ki jih je v svoje vitrine pospravila 24. Aktualni prvaki so nogometaši Salzburga
14:00
Najboljše atletinje in atleti bodo z boji v Diamantni ligi nadaljevali v Eugenu. Kdo bo najbolj navdušil?
16:00
Vsi vrhunci finalne tekme Pokala FA med Chelseajem in Arsenalom zbrani na enem mestu
16:30
Boji v drugi španski ligi se nadaljujejo. Če ste zamudili zadnji krog, si oglejte vse vrhunce, gole in podaje v naši oddaji
17:30
TV Shopping
18:00
Ukrajinska Premier liga je najmočnejše ligaško nogometno tekmovanje v Ukrajini. Ustanovljena je bila leta 1992 po razpadu Sovjetske zveze. V njej nastopa 14 klubov. Daleč najuspešnejša kluba sta Dinamo Kijev in Shakhtar Donjetsk, ki sta skupaj osvojila kar 23 naslovov državnih prvakov. Ukrajinska Premier liga je 7. najmočnejša liga v Evropi (po lestvici UEFE)
20:00
Branilec naslova najmočnejšega klubskega nogometnega tekmovanja v Evropi je madridski Real, ki se je prek Atletica dokopal že do enajstega evropskega naslova. Kdo pa bo Ligo prvakov osvojil v novi sezoni? Vse zanimivosti o najelitnejšem evropskem klubskem tekmovanju izveste v tedenskem magazinu
20:45
22:15
Scottish Premiership je novoustanovljeno najelitnejše klubsko nogometno tekmovanje na Škotskem. Formirano je bilo julija 2013 po ukinitvi Scottish Premier league. V njem nastopa 12 klubov, ki v 38. krogih odločajo o tem, kdo bo osvojil naslov državnega prvaka
00:00
V Stožicah potekajo kvalifikacije za uvrstitev na svetovno odbojkarsko prvenstvo. Kdo bo boljši na obračunu med Latvijo in Belgijo?
01:45
03:30
Pred nami je le še zadnje dejanje letošnje Evrolige. Kdo se bo okronal z naslovom najboljšega na stari celini?
05:30
Čeprav so vse ekipe v Istanbul prišle s ciljem, da domov odidejo z naslovom najboljšega, je v finalu dovolj prostora le za dve ekipi. Kdo pa bo domov odšel s tolažilno nagrado v obliki zmage v tekmi za tretje mesto?