Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Le Nozze di Figaro by Mozart at the Opéra de Wallonie-Liege
11:30
InterMezzo
12:30
Borrowed Light by Tero Saarinen, Tero Saarinen Company
13:50
Morphed by Tero Saarinen, Tero Saarinen Company
14:55
InterMezzo
16:30
Anna Bolena by Donizetti at the Opéra Royal de Wallonie-Liege
19:45
InterMezzo
20:30
Katerina Izmailova by Shostakovich at the Bolshoi of Moscow
23:20
InterMezzo
23:30
Quincy Jones - 1961
00:00
Yom 'Back to the Klezmer' - Banlieues Bleues
00:55
Steve Lehman trio - Zinc Club, New York
01:50
Esbjörn Svensson Trio - Nalen, Stockholm
03:30
Robert Glasper Trio - Melbourne International Jazz Festival
04:25
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
The 14th July Concert with the Orchestre National de France and François-Xavier Roth
10:10
Pierre-Laurent Aimard, Festival Internacional de Música y Danza de Granada
10:30
The Tatarstan National Symphony Orchestra plays Rachmaninov and Tchaikovsky with Denis Matsuev
12:15
InterMezzo
12:30
Arto Lindsay - New Morning
13:30
Manu Katché, Richard Bona, Mike Stern, Niels Lan Doky - Jazz in Marciac
14:30
Dave Holland, Zakir Hussain & Chris Potter - Jazz in Marciac
15:30
InterMezzo
16:30
William Christie conducts La Didone by Cavalli
19:30
InterMezzo
20:25
Alexei Volodin plays the 2 Piano concertos by Chopin
22:30
InterMezzo
23:30
Chris Cheek - Zinc Bar, New York
00:30
Andy Bey at Zinc Bar, New York
01:30
Rosario Giuliani Quartet - Skoda Jazz Festival
02:50
James Carter Organ trio 'Giant Steps' - Jazz a la Villette
03:55
Omar Sosa, Quarteto Afrocubano - Jazz a Junas
04:50
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Callas by Reinhild Hoffmann, Grand Théâtre de Geneve Ballet
10:25
Une autre passion by Pontus Lidberg, Grand Théâtre de Geneve ballet
11:50
InterMezzo
12:30
Valery Gergiev conducts Samson et Dalila by Saint-Säens
14:45
The Tatarstan National Symphony Orchestra : Glinka, Tchaikovsky and Moussorgsky
16:10
InterMezzo
16:30
Simon Rattle and the Berliner Philharmoniker : Symphony no 6 by Mahler
18:05
Simon Rattle and the London Symphony Orchestra: Elgar, Ades, Birtwistle, Knussen, Grime
20:05
InterMezzo
20:30
Vasily Petrenko conducts the Oslo Philharmonic: Haydn and Rachmaninov
21:50
Pierre Hantai plays François Couperin at Fontfroide festival
23:20
InterMezzo
23:30
Tord Gustavsen with Domkoret Choir & Tore Brunborg - Oslo Jazz Festival
00:30
Chris Cheek - Zinc Bar, New York
01:30
Roberto Negro DADADA with Emile Parisien and Michele Rabbia - Europa Jazz
02:25
Khahil El Zabar ritual trio with Dwight Trible - Banlieues Bleues
03:25
Keith Jarrett, Charles Lloyd, Jack Dejohnette... - Jazz Archive
04:00
Danilo Perez, John Patitucci, Brian Blade Trio, Children of the light - Jazz a Junas
04:55
InterMezzo