Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV1
07:00
Copa America... Komentator: Nejc Mravlja.
09:00
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
10:00
Ferrari Challenge, Trofeja Pirelli... Komentator: Gregor Žvab.
11:00
Tour de Hongrie... Komentator: Mitja Hozjan.
12:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
13:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
14:00
3,4, Šport... Komentator: Gregor Žvab.
15:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
16:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
17:00
Španska liga... Komentator: Robert Kukovica.
19:00
Copa America... Komentator: Nejc Mravlja.
20:55
Copa America... Komentator: Nejc Mravlja.
23:00
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
23:55
Copa America... Komentator: Žiga Ikič.
02:00
Serie A... Komentator: Marko Lazar.
04:00
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
05:00
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
06:30
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
07:30
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
08:30
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
09:30
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
10:30
Copa America... Komentator: Žiga Ikič.
12:30
Tour de Hongrie... Komentator: Mitja Hozjan.
13:30
Sanjsko moštvo... Komentator: Marko Premrl.
14:00
Copa America... Komentator: Nejc Mravlja.
16:00
Copa America... Komentator: Nejc Mravlja.
18:00
Copa America... Komentator: Nejc Mravlja.
20:00
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
20:55
Španska liga... Komentator: Gregor Žvab.
23:00
Copa America... Komentator: Žiga Ikič.
00:55
Copa America... Komentator: Gregor Gajšek.
03:00
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
05:00
Copa America... Komentator: Nejc Mravlja.
06:45
Copa America... Komentator: Žiga Ikič.
08:45
Copa America... Komentator: Nejc Mravlja.
10:30
Copa America... Komentator: Žiga Ikič.
12:30
Sanjsko moštvo... Komentator: Marko Premrl.
13:00
Tour de Hongrie... Komentator: Mitja Hozjan.
13:55
Svetovna liga... Komentator: Blaž Magdič.
15:00
Nogometne zgodbe... Komentator: Marko Premrl.
15:40
Svetovna liga... Komentator: Blaž Magdič.
16:45
Copa America... Komentator: Gregor Gajšek.
18:45
Soy Futbol... Komentator: Marko Premrl.
19:10
Svetovna liga... Komentator: Nejc Mravlja.
20:15
Xtreme Collxtion... Komentator: Marko Premrl.
20:55
Svetovna liga... Komentator: Nejc Mravlja.
22:00
Sanjsko moštvo... Komentator: Marko Premrl.
22:30
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
23:25
Copa America... Komentator: Primož Podsedenšek.
01:30
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
02:25
Copa America... Komentator: Gregor Gajšek.
04:30
Nogometne zgodbe... Komentator: Marko Premrl.
05:00
Copa America... Komentator: Žiga Ikič.