Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Videospot dneva
09:05
Medved išče pestunjo, gledališka predstava Vrtca Velenje
09:30
Žogarija (3), Nabrežina - Trst
10:00
Ustvarjalne iskrice (238), Voščilnica presenečenja
10:20
Napovedujemo
10:25
Cesarjeva nova oblačila, gledališka predstava Vrtca Velenje
10:50
Po Slakovi poti (2015), ponovitev 1. dela koncerta
11:50
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:15
Videostrani, obvestila
15:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
15:25
Vabimo k ogledu
15:30
Miš maš, Poklic: policist
16:10
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
16:35
Nanovo, Fit v poletje
17:15
Ustvarjalne iskrice (228), Vesoljček
17:30
Videostrani, obvestila
18:35
Napovedujemo
18:40
O slovenskem ljudskem izročilu, pogovor z Dušico Kunaver
19:30
Videospot dneva
19:35
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
Popotniške razglednice: Vietnam
21:00
2591. VTV magazin, regionalni - informativni program
21:20
Kultura, informativna oddaja
21:25
Napovedujemo
21:30
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
21:55
Veliki koncert ob 20-letnici skupine MI2, posnetek 1. dela
23:20
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:45
Videospot dneva
23:50
Videostrani, obvestila
08:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
V pomlad s Smehom, posnetek 1. dela koncerta
10:10
Napovedujemo
10:15
Nanovo, Fit v poletje
10:55
Ustvarjalne iskrice (228), Vesoljček
11:10
2591. VTV magazin, regionalni informativni program
11:30
Kultura, informativna oddaja
11:35
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:00
Videostrani, obvestila
15:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
15:25
Vabimo k ogledu
15:30
V pomlad s Smehom, posnetek 2. dela koncerta
16:40
Miš maš, Kako se igra šah?
17:25
Čas za nas, tabornike!
17:55
Videostrani, obvestila
18:25
Napovedujemo
18:30
Popotniške razglednice: Vietnam
19:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
19:50
Videospot dneva
19:55
Napovedujemo
20:00
Slomškove sestre, prva redovna ustanova, ustanovljena na Slovenskem
21:00
Pop Corn, Vili Resnik, Urška Majdič - Uma
22:00
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
22:25
Skrbimo za zdravje: Skupaj proti raku na dojki
23:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:50
Videospot dneva
23:56
Videostrani, obvestila
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
Videospot dneva
09:05
Miš maš, Kako se igra šah?
09:50
Čas za nas, tabornike!
10:25
Ustvarjalne iskrice (235), Cvetoče veje
10:40
Napovedujemo
10:45
Pop Corn, Vili Resnik, Urška Majdič - Uma
11:45
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:10
Videostrani, obvestila
15:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
15:25
Vabimo k ogledu
15:30
Nanovo, Ste pripravljeni na maturo?
16:10
Videospot dneva
16:15
Kuhinjica
16:40
Mojca in medvedek Jaka, Kraljeva čajanka
17:20
Jat sem najmočnejši, gledališka predstava Vrtca Velenje
17:45
Ustvarjalne iskrice (233), Sonček obešanka
18:00
Videostrani, obvestila
18:25
Napovedujemo
18:30
Regionalne novice
18:35
2591. VTV magazin, regionalni - informativni program
18:55
Kultura, informativna oddaja
19:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
19:25
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Skrbimo za zdravje, Hujšajmo zdravo
21:05
Regionalne novice 3
21:10
Naj viža: ans. Petra Finka, ans. Udar
22:25
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
22:50
Kmetijski razgledi
23:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:40
Videospot dneva
23:45
Videostrani, obvestila