Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Vabimo k ogledu
09:00
Dotiki gora: Čelo nad Drago
09:20
Dober pogled, oddaja o lovcih in lovstvu
09:50
Napovedujemo
09:55
Naj viža, ans. Vagabundi
11:10
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:35
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
12:00
Videostrani, obvestila
15:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:55
Aktualno: Ukinitev sofinanciranja nekaterih tekmovanj iz znanja za mlade?
16:25
2566. VTV magazin, regionalni informativni program
16:50
Kultura, informativna oddaja
16:55
Videospot dneva
17:00
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Miš maš, Sprehod po vzorčnem mestu
18:40
Videospot dneva
18:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:10
Videospot dneva
19:15
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Popotniške razglednice, Etiopija
21:00
Videospot dneva
21:05
Ana Frank, zgodba za sedanjost
21:45
Pop corn, Kevin Koradin, Hamo, Neža Pančur Nessy
22:45
Večer z Banovški, posnetek koncerta
00:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
00:50
Videostrani, obvestila
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Vabimo k ogledu
09:00
Miš maš, Sprehod po vzorčnem mestu
09:40
Videospot dneva
09:45
Napovedujemo
09:50
Popotniške razglednice, Etiopija
10:50
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
11:15
Videostrani, obvestila
15:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:55
Naj viža, Ans. Vagabundi, Peklenski muzikantje, Okajeni muzikanti
17:10
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Ustvarjalne iskrice (230)
18:20
Čas za nas, tabornike
18:45
Videospot dneva
18:50
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
2567. VTV magazin regionalni informativni program
20:25
Kultura, informativna oddaja
20:30
1. dan radiodifuznih medije, posnetek
22:00
Napovedujemo
22:05
2. revija zmagovalcev festivalov narodnozabavne glasbe v Vinski Gori, posnetek 2. dela
23:15
Jutranji pogovori
00:15
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
00:45
Videostrani, obvestila
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Vabimo k ogledu
09:00
Miš maš, Sprehod po vzorčnem mestu
09:40
Ustvarjalne iskrice (238)
09:55
Napovedujemo
10:00
2566. VTV magazin regionalni informativni program
10:25
Kultura, informativna oddaja
10:30
2567. VTV magazin regionalni informativni program
10:55
Kultura, informativna oddaja
11:00
Pogledi svetniške skupine SDS na dogajanje v MO Velenje
11:30
Skrbimo za zdravje, Skupaj proti raku dojk
12:30
Štirje letni časi z Biseri, posnetek 1. del
13:40
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
14:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
14:55
Videostrani, obvestila
17:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
17:55
Napovedujemo
18:00
Nanovo Šport in šola?
18:25
Videospot dneva
18:30
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
Naj viža, Ans. Vagabundi, Peklenski muzikantje, Okajeni muzikanti
21:15
Napovedujemo
21:20
Ana Frank, zgodba za sedanjost
22:00
Jutranji pogovori
23:00
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
23:45
Videostrani, obvestila