Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:58
InterMezzo
08:30
E.J. STrickland Quintet, Festival Jazz en Tete
09:30
Laurent De Wilde 'Over The Clouds' Trio At La Dynamo. Banlieues Bleues
10:20
Donald Brown all stars, Festival Jazz en Tete
11:06
Ensemble Amarillis plays Rameau at Versailles
12:14
InterMezzo
12:30
Pygmalion and Bach: Cantatas 34, 51, 31 & 191
14:14
Sabine Devieilhe and Les Siecles at the Philharmonie de Paris
15:46
InterMezzo
16:30
The Nureev Constellation, Documentary
17:45
Cinderella by Prokofiev - choreography by Rudolf Nureyev - Palais Garnier
19:55
InterMezzo
20:30
Philipppe Herreweghe conducts Bach's Cantatas with the Collegium Vocale
21:54
William Christie conducts Haendel at the Festival d'Ambronay
23:51
Jan Garbarek trio and Terje Rypdal trio - Jazz Archive
06:00
InterMezzo
08:30
Le Roi Arthus by Chausson at the Opéra de Paris
11:15
Gautier Capuçon and the young talents of the Saint-Prex Festival
12:10
InterMezzo
12:30
Romeo and Juliet by Thierry Malandain, Biarritz Ballet
13:50
Beauty and the Beast by Thierry Malandain performed by the Malandain Ballet Biarritz
15:15
InterMezzo
16:30
Sabine Devieilhe at La Monnaie de Paris - Paris Mezzo Festival
17:50
Sabine Devieilhe and Les Siecles at the Philharmonie de Paris
19:25
InterMezzo
20:30
Rigoletto by Verdi at the Liceu Opera Barcelona
22:40
InterMezzo
23:30
Roy Hargrove 5tet + special guest Yasiin Bey - Jazz a Vienne
01:00
Keziah Jones - Jazz a Vienne
02:15
Ella Fitzgerald at the Festival de Jazz d'Antibes 1964 - Jazz Archive
02:50
Roland Kirk in Paris 1970 - Jazz Archive
03:35
Uri Caine / Han Bennink - WINTER JAZZ FEST
04:15
Princess, S.Olivia, S. Abbuehl & E. Perraud - Jazz a Porquerolles
05:10
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Samson by Haendel at the Misteria Paschalia Festival in Krakow
11:15
InterMezzo
12:30
Dr John & The Nite Trippers at Jazz sous les pommiers
13:55
Laurent De Wilde and Otisto 23 'Fly' with Guillaume Perret - Banlieues Bleues
15:15
Sharon Jones and the Dap-Kings at L'Olympia
16:30
Castor et Pollux by Rameau at the Théâtre des Champs-Elysées
18:30
Philipppe Herreweghe conducts Bach's Cantatas with the Collegium Vocale
19:55
InterMezzo
20:30
Zubin Mehta and the Israel Philharmonic Orchestra: Liszt and Mahler
22:15
Zubin Mehta and the IsraelPhilharmonic: Haydn
23:05
InterMezzo
23:30
MARCEL, RAMI & BACHAR KHALIFÉ at Détours de Babel
00:45
Jan Garbarek trio and Terje Rypdal trio - Jazz Archive
01:20
Hampton Hawes Trio - Jazz Archive
01:55
Laurent De Wilde and Otisto 23 'Fly' with Guillaume Perret - Banlieues Bleues
03:10
Ella Fitzgerald at the Festival de Jazz d'Antibes 1964 - Jazz Archive
03:45
John Raymond's 'Roots' Trio with Gilad Hekselman & Rudy Royston - WINTER JAZZ FEST
04:45
Antonio Sanchez & Migration - Jazz a Junas
05:40
InterMezzo