Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Vabimo k ogledu
09:00
Mojca in medvedek Jaka, Igre s prstki
09:40
Miš maš, Ali veš, kaj ješ?
10:25
Ustvarjalne iskrice, Obešanka za ptička
10:45
Napovedujemo
10:50
2586. VTV magazin regionalni informativni program
11:10
Kultura, informativna oddaja
11:15
50 let CUDV Črna na Koroškem
12:15
1. revija zmagovalcev narodno-zabavne glasbe 2017 v Vinski Gori, 2. del
13:20
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
14:10
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
14:35
Videostrani, obvestila
16:00
Napovedujemo
16:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
16:30
Otrok je otrok, gledališka predstava Vrtca velenje
16:50
Nanovo, Mladi in spolnost
17:30
Ustvarjalne iskrice, Vesele žogice
17:35
Videostrani, obvestila
18:25
Napovedujemo
18:30
Popotniške razglednice: Od Himalaje do Smrekovca
19:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
Naj viža: Sekstakord, Frajerke
21:15
Napovedujemo
21:20
Pop Corn, Nuša Derenda, Happy Ol'Mcweasel
22:20
Jutranji pogovori
23:20
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:45
Videostrani, obvestila
08:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
10:00
Napovedujemo
10:05
Miš maš, Moje telo
10:50
Ustvarjalne iskrice (200), Vesele žogice
11:00
Po Slakovi poti (2015), 2. del
12:10
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:35
Videostrani, obvestila
15:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
15:25
Vabimo k ogledu
15:30
Iz oddaje Dobro jutro
16:30
Zvezdica zaspanka, gledališka predstava Vrtca Velenje
16:55
Ustvarjalne iskrice (201), Knjižna kazalka
17:10
Žogarija (7), Maribor
17:40
Videospot dneva
17:45
Videostrani, obvestila
18:30
Regionalne novice
18:35
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
19:50
Videospot dneva
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
Iz oddaje Dobro jutro
21:00
Regionalne novice
21:05
Lažnive novice, pogovor s Petrom Jančičem
22:05
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
22:30
Festival Vurberk 2016, posnetek 1. dela
23:45
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
00:10
Videospot dneva
00:15
Videostrani, obvestila
08:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Videospot dneva
09:05
Zvezdica Zaspanka, gledališka predstava Vrtca Velenje
09:30
Žogarija (7), Maribor
10:00
Ustvarjalne iskrice (201), Knjižna kazalka
10:15
Napovedujemo
10:20
Otrok je otrok, gledališka predstava Vrtca Velenje
10:40
Festival Vurberk 2016, posnetek 1. dela
11:55
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:20
Videostrani, obvestila
15:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
15:25
Vabimo k ogledu
15:30
Miš maš, Ali veš, kaj ješ?
16:10
Kuhinjica
16:30
Nanovo, Je bloganje lahko poklic?
17:10
Ustvarjalne iskrice (193), Štorklja
17:20
Videostrani, obvestila
18:25
Napovedujemo
18:30
Lažnive novice, pogovor s Petrom Jančičem
19:30
Videospot dneva
19:35
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
Popotniške razglednice: Romunija, Transilvanski biser
21:00
2587. VTV magazin, regionalni - informativni program
21:20
Kultura, informativna oddaja
21:25
Napovedujemo
21:30
Jesen življenja: Ivo Kompan in zbirka pisalnih strojev
22:00
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
22:25
Vesele Štajerke, posnetek 2. dela koncerta
23:35
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
00:00
Videospot dneva
00:05
Videostrani, obvestila