Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Novosti na avtomobilističnem trgu, reportaža
09:40
Gorenjska poročila, 5658. informativna oddaja
10:00
Likovna razstava v ateljeju Dolik, reportaža
11:00
Občinska akademija ob prazniku občine Radovljica, reportaža
11:20
Energetska prenova v Domplanu, reportaža
11:40
Videostrani
14:00
Najlepše melodije Dalmacije, 2. del koncerta
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Skrbimo za zdravje: Respiratorna obolenja, izobraževalna oddaja
18:00
Slovenija je del evropske zgodbe, oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5659. informativna oddaja
19:00
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
20:00
Tudi ti si angel – Žarek upanja, posnetek razstave
20:30
40. Juriš na Vršič, reportaža
21:00
Sledi korakov: Jože Pečnik, pogovorna oddaja
21:40
Gorenjska poročila, 5659. informativna oddaja
22:00
Med rudarji, upokojeni jamomerec, reportažni zapis
22:45
51. MOS Celjski sejem, reportaža
23:00
Skozi trpljenje v svobodo – italijansko koncentracijsko taborišče na otoku Rab, dokumentarni film
23:40
Gorenjska poročila, 5659. informativna oddaja
00:00
12. srečanje starodobnikov, posnetek
01:00
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Pravljične minute za najmljaše
09:40
Gorenjska poročila, 5659. informativna oddaja
10:00
Občinska akademija ob prazniku občine Kranjska Gora, reportaža
10:20
Kranj pravo kolesarsko mesto, reportaža
10:55
Program Svit, kako sodelovati? 3. del izobraževalne serije
11:10
Srečanje mest na Venerini poti, oddaja
12:45
Videostrani
14:00
Ujemi sanje, zabavno glasbena oddaja
16:15
Kuhinjica, kuharska oddaja
16:45
12. srečanje starodobnikov, posnetek
17:40
Žogarija Alpe – Jadran – Donava, oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5660. informativna oddaja
19:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
19:25
Sledi korakov: Jože Pečnik, pogovorna oddaja
20:00
Gostilna Pr' Francet, zabavno glasbena oddaja
21:00
Slovenija je del evropske zgodbe, oddaja
21:25
40. Juriš na Vršič, reportaža
21:40
Gorenjska poročila, 5660. informativna oddaja
22:00
Polka in majolka, zabavno-glasbena oddaja
23:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
23:40
Gorenjska poročila, 5660. informativna oddaja
00:00
Skozi trpljenje v svobodo – italijansko koncentracijsko taborišče na otoku Rab, dokumentarni film
01:00
Videostrani
08:00
Blejski zlati mikrofonček, 3. del glasbene prireditve
08:45
Mi znamo, 9. del otroške serije
09:00
Ekonagajivček: Voda, otroška oddaja
09:40
Gorenjska poročila, 5660. informativna oddaja
10:00
Varuhinja človekovih pravic na obisku v MOK, reportaža
10:35
Kranj pravo kolesarsko mesto, reportaža
10:50
Dober pogled, oddaja o lovstvu
13:15
Novosti na avtomobilističnem trgu, reportaža
13:25
Kasaške dirke po Sloveniji, reportaža
14:45
Pogovor z direktorjem Komunale Kranjska Gora
15:00
Žogarija Alpe – Jadran – Donava, oddaja
15:40
Valeta 2018 OŠ Preddvor, generacija 2003, posnetek
16:00
Otvoritev obvoznice Lipce, reportaža
16:20
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
17:00
Polka in majolka, zabavno-glasbena oddaja
18:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:30
Čira čara, otroška oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5660. informativna oddaja
19:00
Starodobnik TV, oddaja
20:00
20. let Črnogorskega društva Morača Kranj, posnetek
20:45
40. Juriš na Vršič, reportaža
21:05
Tudi ti si angel – Žarek upanja, posnetek razstave
21:40
Gorenjska poročila, 5660. informativna oddaja
22:05
Razstava slik ob 50 letnici Obrtne zbornice Radovljica, reportaža
22:25
Novosti na knjižnem trgu, oddaja
22:40
12. srečanje starodobnikov, oddaja
23:40
Gorenjska poročila, 5660. informativna oddaja
00:00
Mozaik kulture, Pentologija o grofih in knezih Celjskih, 1. del oddaje
00:40
Videostrani