Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozbavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Miš maš: Poznaš ptice ujede?
09:40
Jutranji pogovori 1
11:10
Župan z vami: Ivan Suhoveršnik, župan Občine Mozirje
12:10
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
12:35
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
13:00
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Jutranji pogovori 2
17:30
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Maruška in Branko Dobrovoljski, violina in harmonika
17:35
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Mojca in medvedek Jaka praznujeta 15 let
18:30
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Tinkara Krt, Maja Kedačič, klavir
18:35
Dotiki gora: Ferati na Boč in vrh Grančišča
18:55
Vrtnarski kotiček
19:05
Videospot dneva
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
2714. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
Zimski večer z ansamblom Jug, posnetek koncerta
22:00
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Anina Pavić, harfa
22:05
Popotniške razglednice: Patagonija, Marjan Knez
23:05
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:30
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Miš maš: Poznaš ptice ujede?
09:40
2713. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:10
Vrtnarski kotiček
10:20
2714. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:50
AKTUALNO
11:50
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:15
Jutranji pogovori 1
13:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
14:35
Videostrani, obvestila
17:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
17:55
Napovedujemo
18:00
Formula 1 in policaj Mataj, gledališka predstava Vrtca Velenje
18:40
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Maruška in Branko Dobrovoljski, violina in harmonika
18:45
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
NAJ VIŽA, Vera in Originali, ansambel Biseri
21:15
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Miha Cokan, Tinkara Nežmah, klavir
21:20
Jutranji pogovori 2
22:50
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:15
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:15
2714. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:35
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:00
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Dober pogled, oddaja o lovcih in lovstvu
18:30
Regionalne novice
18:35
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Brina Sinur, harfa
18:40
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:05
Videospot dneva
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
POSLANSKA PISARNA
21:00
Regionalne novice
21:05
NAJ VIŽA, Vera in Originali, ansambel Biseri
22:20
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Brina Sinur, harfa
22:25
Videospot dneva
22:30
Iz oddaje Dobro jutro
23:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:40
Nočni program