Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV3
06:30
IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019... Komentator: Blaž Magdič.
08:00
IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019... Komentator: Grega Sever.
09:30
IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019... Komentator: Robert Kukovica.
11:00
IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019... Komentator: Robert Kukovica.
12:30
IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019... Komentator: Blaž Magdič.
14:00
IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019... Komentator: Grega Sever.
15:30
IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019... Komentator: Blaž Magdič.
17:00
IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019... Komentator: Robert Kukovica.
18:30
IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019... Komentator: Blaž Magdič.
20:00
NHL... Komentator: Uroš Puš.
22:00
IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019... Komentator: Grega Sever.
23:30
IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019... Komentator: Blaž Magdič.
01:00
CHL Liga prvakov... Komentator: Uroš Puš.
03:00
Hrvaška liga... Komentator: Žiga Ikič.
05:00
IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019... Komentator: Grega Sever.
06:30
IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019... Komentator: Robert Kukovica.
08:00
IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019... Komentator: Robert Kukovica.
09:30
SEHA Liga... Komentator: Luka Potočnik.
11:00
SEHA Liga... Komentator: Luka Potočnik.
12:30
SEHA Liga... Komentator: Lojze Grčman.
14:00
Serie A magazin... Komentator: Marko Premrl.
14:30
IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019... Komentator: Grega Sever.
16:00
IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019... Komentator: Robert Kukovica.
17:30
Eurocup... Komentator: Gregor Gajšek.
19:15
Eurocup... Komentator: Gregor Gajšek.
21:00
Slovenska liga... Komentator: Primož Podsedenšek.
22:45
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab.
00:30
Francoska liga... Komentator: Lojze Grčman.
02:00
Bundesliga... Komentator: Primož Podsedenšek.
03:30
Bundesliga... Komentator: Luka Potočnik.
05:00
IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019... Komentator: Grega Sever.
06:30
IHF svetovno prvenstvo za ženske 2019... Komentator: Robert Kukovica.
08:00
SEHA Liga... Komentator: Primož Podsedenšek.
09:30
Španska liga... Komentator: Marko Premrl.
09:45
NHL... Komentator: Uroš Puš.
11:45
Champions Cup... Komentator: Luka Potočnik.
13:40
Champions Cup... Komentator: Grega Sever.
15:45
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab.
17:25
Ligue 1... Komentator: Luka Potočnik.
19:30
Nogometne zgodbe... Komentator: Marko Premrl.
19:55
Ligue 1... Komentator: Izidor Kordič.
22:05
NHL... Komentator: Uroš Puš.
00:30
Xtreme Collxtion... Komentator: Žiga Ikič.
01:00
Španska liga... Komentator: Žiga Ikič.
03:00
Champions Cup... Komentator: Grega Sever.
05:00
Serie A... Komentator: Nejc Mravlja.