Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Tannhaüser by Richard Wagner at the Teatro La Fenice, Venice
11:40
InterMezzo
12:30
Christian Zacharias and the Orchestre National de Lille : Schumann
13:50
Christian Arming and the Orchestre Royal Philharmonique de Liege: Strauss, Walton, Rachmaninov
16:00
Daniel Barenboim conducts Parsifal by Wagner at the Staatsoper, Berlin
20:15
InterMezzo
20:30
Morphed by Tero Saarinen, Tero Saarinen Company - Théâtre national de Chaillot
21:30
Borrowed Lights by Tero Saarinen, Boston Camerata
22:45
InterMezzo
23:30
Richard Bona & Mandekan Cubano - Montreux Jazz Festival
00:35
The Sound of New York, Theo Croker
01:05
Steve Coleman & the Council of Balance - La Villette jazz festival
02:15
Brad Mehldau, Three pieces after Bach
03:35
Roscoe Mitchell - Skopje Jazz Festival
04:25
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Tugan Sokhiev and the Capitole de Toulouse: Berlioz, Saint-Saëns, Shostakovich, Debussy
10:25
Happy birthday Mr Salonen!
12:00
InterMezzo
12:30
Alexandre Bloch and the Orchestre National de Lille: Brahms, Ravel
14:10
Christian Zacharias and the Orchestre National de Lille: Schumann
15:30
InterMezzo
16:30
The Sound of New York, Theo Croker
17:00
Randy Weston / Billy Harper duet - Banlieues Bleues
18:00
Yom 'Back to the Klezmer' - Banlieues Bleues
18:55
InterMezzo
20:30
Don Giovanni by Mozart in Fontainebleau
22:50
InterMezzo
23:30
Alfredo Rodriguez - Montreux Jazz Festival
00:30
Sébastien Giniaux & Dens Chang - Upstairs, Montreal
01:30
Dizzy Gillespie - Brussels 1958
02:05
Kneebody - Jazz a la Villette
03:00
Chassol 'Big Sun' at La Villette Sonique
04:05
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
King Arthur by Henry Purcell, Vox Luminis Ensemble
10:30
The Tatarstan National Symphony Orchestra plays Glinka, Tchaikovsky and Moussorgsky with Denis Matsuev
11:55
InterMezzo
12:30
Haendel's Agrippina at the Theater an der Wien
15:30
InterMezzo
15:55
Serguey Smbatyan, Malta Philharmonic orchestra - portrait
16:30
The Malta Philharmonic Orchestra in Berlin
17:50
Christian Arming and the Orchestre Royal Philharmonique de Liege: Strauss, Walton, Rachmaninov
19:25
InterMezzo
20:30
The Sound of New York, Bilal
21:05
Youn Sun Nah - Festival International de Jazz de Montréal
22:10
Salif Keita Acoustic at the Carreau du Temple, Paris
23:06
InterMezzo
23:30
Mike Stern & Randy Brecker Band - Montreux Jazz Festival
00:40
Dave Holland 'Prism' - Jazz en Tete
01:45
Marianne Trudel - Upstairs, Montreal
02:50
Randy Weston / Billy Harper duet - Banlieues Bleues
03:50
The Sound of New York, Theo Croker
04:25
InterMezzo