Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

HTV 5
05:31
Puls (R)
06:26
Mamutica (2), dramska serija (12) (18/20) (R)
07:08
Vinjeta (R)
07:11
Vijesti na njemačkom jeziku
07:18
U ozračju tambure: Hrvatski glazbeni kalendar - TO HRT-a i Igor Savin (07.10.2010.)
08:16
Peti dan
09:16
Majstori svirači: Koncert u crkvi Kraljice sv. Krunice u Zagrebu 1/2 (05.11.2018.)
09:53
Vinjeta (R)
10:03
Vijesti na španjolskom jeziku
10:10
Dnevnik 2
10:48
Tema dana
11:00
Globalna Hrvatska
11:40
Stipe u gostima (7), humoristična serija (2/20) (R)
12:10
Vijesti na engleskom jeziku
12:17
Kod nas doma (R)
13:02
Baština u objektivu: Šibenska šetnica
13:07
Glas domovine
13:31
Puls (R)
14:26
Mamutica (2), dramska serija (12) (18/20) (R)
15:08
Vinjeta (R)
15:11
Vijesti na njemačkom jeziku
15:18
U ozračju tambure: Hrvatski glazbeni kalendar - TO HRT-a i Igor Savin (07.10.2010.)
16:16
Peti dan
17:16
Majstori svirači: Koncert u crkvi Kraljice sv. Krunice u Zagrebu 1/2 (05.11.2018.)
17:53
Vinjeta (R)
18:03
Vijesti na španjolskom jeziku
18:10
Dnevnik 2
18:48
Tema dana
19:00
Globalna Hrvatska
19:40
Stipe u gostima (7), humoristična serija (2/20) (R)
20:10
Vijesti na engleskom jeziku
20:17
Kod nas doma (R)
21:02
Baština u objektivu: Šibenska šetnica
21:07
Glas domovine
21:31
Puls (R)
22:26
Mamutica (2), dramska serija (12) (18/20) (R)
23:08
Vinjeta (R)
23:11
Vijesti na njemačkom jeziku
23:18
U ozračju tambure: Hrvatski glazbeni kalendar - TO HRT-a i Igor Savin (07.10.2010.)
00:16
Peti dan
01:16
Majstori svirači: Koncert u crkvi Kraljice sv. Krunice u Zagrebu 1/2 (05.11.2018.)
01:53
Vinjeta (R)
02:03
Vijesti na španjolskom jeziku
02:10
Dnevnik 2
02:48
Tema dana
03:00
Stipe u gostima (7), humoristična serija (3/20) (R)
03:31
Manjinski mozaik: Živjet se mora
03:46
Biblija
03:56
Vijesti na engleskom jeziku
04:03
Oliver Dragojević i Simfonijski orkestar HRT-a, 1. dio (2004.)
04:54
Ta divna splitska noć, hrvatski film (12) (2004.) (R)
06:32
Vijesti na njemačkom jeziku
06:39
Lijepom našom: Benkovac, 1. dio
07:54
turizam.hrt
08:19
Mi vidimo ljude, dokumentarni film
08:46
Tu i tamo: Drugi naraštaj Hrvata u Perthu
08:53
Riječ i život: Između riječi i djela
09:23
Na kraju tjedna višejezično: Vincek trsek zbudi, emisija pučke i predajne kulture (engleska verzija) (R)
09:58
Vinjeta (R)
10:03
Vijesti na španjolskom jeziku
10:10
Dnevnik 2
10:48
Tema dana
11:00
Stipe u gostima (7), humoristična serija (3/20) (R)
11:31
Manjinski mozaik: Živjet se mora
11:46
Biblija
11:56
Vijesti na engleskom jeziku
12:03
Oliver Dragojević i Simfonijski orkestar HRT-a, 1. dio (2004.)
12:54
Ta divna splitska noć, hrvatski film (12) (2004.) (R)
14:32
Vijesti na njemačkom jeziku
14:39
Lijepom našom: Benkovac, 1. dio
15:54
turizam.hrt
16:19
Mi vidimo ljude, dokumentarni film
16:46
Tu i tamo: Drugi naraštaj Hrvata u Perthu
16:53
Riječ i život: Između riječi i djela
17:23
Na kraju tjedna višejezično: Vincek trsek zbudi, emisija pučke i predajne kulture (engleska verzija) (R)
17:58
Vinjeta (R)
18:03
Vijesti na španjolskom jeziku
18:10
Dnevnik 2
18:48
Tema dana
19:00
Stipe u gostima (7), humoristična serija (3/20) (R)
19:31
Manjinski mozaik: Živjet se mora
19:46
Biblija
19:56
Vijesti na engleskom jeziku
20:03
Oliver Dragojević i Simfonijski orkestar HRT-a, 1. dio (2004.)
20:54
Ta divna splitska noć, hrvatski film (12) (2004.) (R)
22:32
Vijesti na njemačkom jeziku
22:39
Lijepom našom: Benkovac, 1. dio
23:54
turizam.hrt
00:19
Mi vidimo ljude, dokumentarni film
00:46
Tu i tamo: Drugi naraštaj Hrvata u Perthu
00:53
Riječ i život: Između riječi i djela
01:23
Na kraju tjedna višejezično: Vincek trsek zbudi, emisija pučke i predajne kulture (engleska verzija) (R)
01:58
Vinjeta (R)
02:03
Vijesti na španjolskom jeziku
02:10
Dnevnik 2
02:48
Tema dana
03:00
Stipe u gostima (7), humoristična serija (4/20)
03:30
Vinjeta (R)
03:34
Vijesti na engleskom jeziku
03:41
Plodovi zemlje
04:31
Ta divna splitska noć, hrvatski film (R)
06:14
Pula: More
06:44
Mir i dobro
07:09
Vijesti na njemačkom jeziku
07:16
Baština u objektivu: Parenzana
07:21
Nedjeljom u dva
08:16
Evergreen (6/9)
10:03
Vijesti na španjolskom jeziku
10:10
Dnevnik 2
10:50
Tema dana
11:02
Stipe u gostima (7), humoristična serija (4/20)
11:37
Vijesti na engleskom jeziku
11:44
Plodovi zemlje
12:34
Ta divna splitska noć, hrvatski film
14:14
Pula: More
14:44
Mir i dobro
15:09
Vijesti na njemačkom jeziku
15:16
Baština u objektivu: Parenzana
15:21
Nedjeljom u dva
16:16
Evergreen (6/9)
18:03
Vijesti na španjolskom jeziku
18:10
Dnevnik 2
18:50
Tema dana
19:02
Stipe u gostima (7), humoristična serija (4/20)
19:37
Vijesti na engleskom jeziku
19:44
Plodovi zemlje
20:34
Ta divna splitska noć, hrvatski film
22:14
Pula: More
22:44
Mir i dobro
23:09
Vijesti na njemačkom jeziku
23:16
Baština u objektivu: Parenzana
23:21
Nedjeljom u dva
00:16
Evergreen (6/9)
02:03
Vijesti na španjolskom jeziku
02:10
Dnevnik 2
02:50
Tema dana
03:02
Stipe u gostima (7), humoristična serija (5/20)
03:33
Stani u Lici: Sjeverni Velebit, dokumentarna serija (2/9)
03:59
Informativka: J.D.O.O. i D.O.O.
04:04
Vijesti na engleskom jeziku
04:11
Kod nas doma
04:56
Otvoreno