Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Deca Dance by the Batsheva Dance Company - Théâtre national de Chaillot
09:45
Naharin's Virus choreography by Ohad Naharin, Batsheva Dance Company - Théâtre national de Chaillot
10:50
Vasily Petrenko and the Oslo Philharmonic: Haydn and Rachmaninov
12:10
InterMezzo
12:30
Il barbiere di Siviglia by Rossini at the Glyndebourne Festival
15:15
InterMezzo
16:30
Les Siecles and Pablo Heras-Casado: Debussy
18:00
An artist, Pablo Hera-Casado - A town, Grenade
18:15
Daniel Harding and the Orchestre de Paris: Mahler Symphony No. 2
19:45
InterMezzo
20:30
Valery Gergiev and the Munich Phiharmonic: Shchedrin, Strauss, Beethoven
22:15
Tchaikovsky and Shostakovich: Piano trios
23:40
Taylor McFerrin - SingJazz Festival
00:40
Christian Scott aTunde Adjuah - Jazz a Vienne
01:40
Bugge Wesseltoft's New Conception Of Jazz - Jazz Fest Sarajevo
02:50
Roscoe Mitchell - Skopje Jazz Festival
03:50
Donny McCaslin - Festival International de Jazz de Montréal
05:05
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Il corsaro by Giuseppe Verdi at the Palau de les Arts, Valencia
10:20
Matthias Goerne sings Winterreise by Schubert
11:30
InterMezzo
12:30
Pierre-Laurent Aimard - Festival Internacional de Música y Danza de Granada
13:35
The Three Concertos by Schumann with Isabelle Faust, Alexander Melnikov and Jean-Guihen Queyras
15:50
InterMezzo
16:30
Die Entführung aus dem Serail by Mozart at the Glyndebourne Festival
19:20
InterMezzo
20:30
Giselle at the Mariinsky Theater
22:20
La Bayadere by Marius Petipa, Kiev ballet
00:35
Robin McKelle - Jazz a Vienne
01:50
Knower - Jazz a la Villette
03:00
Susanne Abbuehl at Jazz Onze+ festival
04:00
Tom Harrell feat. Esperanza Spalding at Jazz a Vienne
04:55
Snarky Puppy, Culcha Vulcha at L'Olympia, Paris
06:40
InterMezzo
08:30
Gara Garayev's 100th Anniversary Concert in Saint Petersburg
10:15
Gara Garayevs's Violin Sonata and 24 Preludes for piano with Vadim Repin and Murad Huseynov
11:25
Sergey Smbatyan, Malta Philharmonic orchestra - Portrait
11:50
InterMezzo
12:30
Tugan Sokhiev and the Orchestre du Capitole de Toulouse : Britten, Berlioz, Elgar
14:10
Les Siecles and François-Xavier Roth: Berlioz at the Philharmonie de Paris
15:45
InterMezzo
16:30
Knower - Jazz a la Villette
17:35
Tcha Limberger invites Mozes Rosenberg 'A Tribute to Django Reinhardt' - Jazz a Foix
18:30
Becca Stevens at L'Olympia, Paris
19:05
InterMezzo
20:30
La Boheme by Puccini at the Liceu Barcelona
22:20
InterMezzo
23:30
R+R=NOW (Glasper, Scott, Hodge, McFerrin...) - Jazz a Vienne
00:30
Donny McCaslin - Festival International de Jazz de Montréal
01:40
Shabaka Hutchings 'The comet is coming' - Like a Jazz Machine
02:40
Jack Dejohnette Trio Featuring Ravi Coltrane & Matt Garrison - Jazz Onze+ festival
03:40
Taksim Trio - Jazz Fest Sarajevo
05:15
InterMezzo