Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV3
06:30
EHF pokal... Komentator: Luka Potočnik.
08:00
EHF Liga prvakinj... Komentator: Primož Podsedenšek.
09:30
TV Shopping
09:45
EHF Liga prvakov... Komentator: Luka Potočnik.
11:15
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
12:45
Worldies... Komentator: Luka Cotič.
13:00
NHL... Komentator: Uroš Puš.
14:55
Serie A... Komentator: Luka Potočnik.
17:00
Soy Futbol... Komentator: Marko Premrl.
17:30
FIFA Football Show... Komentator: Marko Premrl.
17:55
Serie A... Komentator: Primož Podsedenšek.
20:00
ISSF Svetovni pokal New Delhi... Komentator: Gregor Žvab in Damijan Klopčič.
21:30
ISSF Svetovni pokal New Delhi... Komentator: Gregor Žvab in Andrej Brunšek.
23:00
ISSF Svetovni pokal New Delhi... Komentator: Gregor Žvab in Andrej Brunšek.
00:15
ISSF Svetovni pokal New Delhi... Komentator: Gregor Žvab in Damijan Klopčič.
01:15
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
03:00
Avstralska liga... Komentator: Luka Potočnik.
05:00
EHF pokal... Komentator: Robert Kukovica.
06:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
08:00
EHF Liga prvakov... Komentator: Luka Potočnik.
09:30
EHF Liga prvakinj... Komentator: Primož Podsedenšek.
11:00
EHF Liga prvakinj... Komentator: Robert Kukovica.
12:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Robert Kukovica.
14:00
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan in Ognjen Backovič.
15:30
Pokal šestih narodov... Komentator: Grega Sever.
17:15
TV Shopping
17:45
Worldies... Komentator: Luka Cotič.
17:55
Češka liga... Komentator: Luka Potočnik.
20:00
EHF pokal... Komentator: Primož Podsedenšek.
21:30
ISSF Svetovni pokal New Delhi... Komentator: Gregor Žvab in Damijan Klopčič.
22:30
Pokal šestih narodov... Komentator: Grega Sever.
00:30
EHF Liga prvakinj... Komentator: Robert Kukovica.
01:00
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
03:00
Turška liga, ženske... Komentator: Blaž Magdič.
05:00
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
06:45
EHF Liga prvakov... Komentator: Robert Kukovica.
07:15
Angleški ligaški pokal... Komentator: Luka Cotič.
09:15
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
11:00
Pokal šestih narodov... Komentator: Grega Sever.
13:00
EHF Liga prvakinj... Komentator: Robert Kukovica.
13:30
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
15:15
Serie A... Komentator: Primož Podsedenšek.
17:15
NHL... Komentator: Uroš Puš.
19:15
TV Shopping
19:45
ISSF Svetovni pokal New Delhi... Komentator: Gregor Žvab in Robert Ferenčak.
21:15
ISSF Svetovni pokal New Delhi... Komentator: Gregor Žvab in Robert Ferenčak.
22:45
ISSF Svetovni pokal New Delhi... Komentator: Gregor Žvab in Robert Ferenčak.
00:00
Serie A... Komentator: Žiga Ikič.
01:00
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
03:00
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
05:00
Škotska druga liga... Komentator: Žiga Ikič.