Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Tugan Sokhiev and the Capitole de Toulouse: Berlioz, Saint-Saëns, Shostakovich, Debussy
10:25
Happy birthday Mr Salonen!
12:00
InterMezzo
12:30
Alexandre Bloch and the Orchestre National de Lille: Brahms, Ravel
14:10
Christian Zacharias and the Orchestre National de Lille: Schumann
15:30
InterMezzo
16:30
The Sound of New York, Theo Croker
17:00
Randy Weston / Billy Harper duet - Banlieues Bleues
18:00
Yom 'Back to the Klezmer' - Banlieues Bleues
18:55
InterMezzo
20:30
Don Giovanni by Mozart in Fontainebleau
22:50
InterMezzo
23:30
Alfredo Rodriguez - Montreux Jazz Festival
00:30
Sébastien Giniaux & Dens Chang - Upstairs, Montreal
01:30
Dizzy Gillespie - Brussels 1958
02:05
Kneebody - Jazz a la Villette
03:00
Chassol 'Big Sun' at La Villette Sonique
04:05
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
King Arthur by Henry Purcell, Vox Luminis Ensemble
10:30
The Tatarstan National Symphony Orchestra plays Glinka, Tchaikovsky and Moussorgsky with Denis Matsuev
11:55
InterMezzo
12:30
Haendel's Agrippina at the Theater an der Wien
15:30
InterMezzo
15:55
Serguey Smbatyan, Malta Philharmonic orchestra - portrait
16:30
The Malta Philharmonic Orchestra in Berlin
17:50
Christian Arming and the Orchestre Royal Philharmonique de Liege: Strauss, Walton, Rachmaninov
19:25
InterMezzo
20:30
The Sound of New York, Bilal
21:05
Youn Sun Nah - Festival International de Jazz de Montréal
22:10
Salif Keita Acoustic at the Carreau du Temple, Paris
23:06
InterMezzo
23:30
Mike Stern & Randy Brecker Band - Montreux Jazz Festival
00:40
Dave Holland 'Prism' - Jazz en Tete
01:45
Marianne Trudel - Upstairs, Montreal
02:50
Randy Weston / Billy Harper duet - Banlieues Bleues
03:50
The Sound of New York, Theo Croker
04:25
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Gregory Privat - Jazz en Tete
09:20
The Sound of New York, Greg Osby
09:55
Butler, Bernstein & Hot 9 - Jazz en Tete
10:55
Roger Norrington, Arabella Steinbacher and the Orchestre Symphonique de Montréal : Schumann and Brahms
12:20
InterMezzo
12:30
Alexandre Bloch and the Orchestre national de Lille: Chausson, Ravel, Stravinsky
13:50
The Orchestre National de Lille plays Berlioz, Parra, Khachaturian and Stravinsky
15:20
InterMezzo
16:30
Anna Karenina, choreography by A. Ratmansky at the Mariinsky Theater
18:00
Ouliana Lopatkina, a Russian ballerina
19:30
InterMezzo
20:30
The Tatarstan National Symphony Orchestra plays Prokofiev, Liszt and Lutoslawski with Denis Matsuev
22:25
The Tatarstan National Symphony Orchestra plays Rachmaninov and Tchaikovsky with Denis Matsuev
00:15
Chucho Valdes & The Afrocuban Allstar invite Buika - Jazz A Vienne festival
01:15
Roscoe Mitchell - Skopje Jazz Festival
02:15
Salif Keita Acoustic at the Carreau du Temple, Paris
03:15
Hiromi - Festival International de Jazz de Montréal
04:15
Melingo - Festival d'Ile de France
05:10
InterMezzo