Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
Spomini Rdečega kralja Nestla Žganka
11:30
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:55
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:25
Iz oddaje Dobro jutro
13:15
Videostrani, obvestila
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Parada humorja, posnetek prireditve, 1999, 2.del
17:30
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
MIŠ MAŠ, otroška oddaja
18:40
Spoznajmo jih … Tim Cergol, Matej Ferlež, klavir, GŠ Velenje
18:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:10
Videospot dneva
19:15
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
POPOTNIŠKE RAZGLEDNICE: Baltske dežele
21:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:05
30 let Godalnega orkestra Glasbene šole Velenje
22:15
Spoznajmo jih … Tim Cergol, Matej Ferlež, klavir, GŠ Velenje
22:20
Videospot dneva
22:25
Iz oddaje Dobro jutro
23:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:45
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozbavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Zakaj nisi pohrustal svojega očeta, animirana komična pustolovščina
10:40
Jutranji pogovori 1
12:10
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
12:35
Na obisku … pri dr. Emilu Šterbenku
13:35
Orfejčkova parada, 1997, 1. del
14:50
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Jutranji pogovori 2
17:30
Spoznajmo jih … Karin Kopušar, harfa, GŠ Velenje
17:35
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Mojca in medvedek Jaka: Rad imam …
18:40
Spoznajmo jih … Andreja Šadl, harfa, GŠ Velenje
18:45
Dotiki gora: Himalaja - Helambu
19:05
Vrtnarski kotiček
19:15
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
2815. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
Spoznajmo jih … Filip Ocvirk, Neža Kikec, klavir, GŠ Velenje
20:35
30 LET VTV: IZBRANO IZ ARHIVA: H2O SHOW, 2004
21:55
POPOTNIŠKE RAZGLEDNICE: Baltske dežele
22:55
30 LET VTV: IZBRANO IZ ARHIVA: glasbeni gost: skupina Veter
23:20
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:50
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
MIŠ MAŠ, otroška oddaja
09:40
2814. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:10
Vrtnarski kotiček
10:20
2815. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:50
Potovanje med zgodovino in lepotami Dolomitov, 2. del
11:20
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:50
Jutranji pogovori 1
13:20
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
14:10
Orfejčkova parada, 1997, 2. del
15:20
Videostrani, obvestila
17:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
17:55
Napovedujemo
18:00
ROBO TV
18:10
rdeče jabolko, Gledališka predstava Vrtca Velenje, 2008
18:25
Spoznajmo jih … Polona Lavrinšek, harfa, GŠ Velenje
18:30
30 LET VTV: IZBRANO IZ ARHIVA: Informativni program
19:15
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
30 LET VTV: IZBRANO IZ ARHIVA: Znani obrazi: Arpad Šalamon
20:30
30 let Godalnega orkestra Glasbene šole Velenje
21:40
Spoznajmo jih … Tim Cergol, Matej Ferlež, klavir, GŠ Velenje
21:45
Jutranji pogovori 2
23:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:45
Nočni program