Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
2816. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Videospot dneva
10:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:15
30 LET VTV: IZBRANO IZ ARHIVA: Glasbeni gost: Šank rock, 1991
11:35
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:05
Iz oddaje Dobro jutro
12:55
30 LET VTV: IZBRANO IZ ARHIVA: Informativni program 9
13:40
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Graška Gora poje in igra, 2002, 2. del
17:30
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
ROBO TV 2
18:15
Malinova babica, Gledališka predstava Vrtca Velenje, 2008
18:35
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Andreja Šadl, harfa, GŠ Velenje
18:40
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:05
Videospot dneva
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
30 LET VTV: IZBRANO IZ ARHIVA: Ali jih poznate? Gost Ivo Ban
21:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:05
Okarina Folk festival Bled, 1997: Matching Ties, posnetek koncerta
22:05
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Andreja Šadl, harfa, GŠ Velenje
22:10
Iz oddaje Dobro jutro
23:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:30
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
2816. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Videospot dneva
10:50
30 LET VTV: IZBRANO IZ ARHIVA: Ali jih poznate? Gost Ivo Ban
11:50
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
12:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:35
Iz oddaje Dobro jutro
13:25
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Parada humorja, posnetek prireditve, 2000, 1.del
17:30
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
Mojca in medvedek Jaka, oddaja za otroke
18:45
Spoznajmo jih … Anja Vodošek, Rok Tadej Brunšek, klavir, GŠ Velenje
18:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:15
Videospot dneva
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Glasbeni labirint, oddaja o narodno-zabavni glasbi 1
21:15
Potovanje med zgodovino in lepotami Dolomitov, 3. del
21:50
Spoznajmo jih … Anja Vodošek, Rok Tadej Brunšek, klavir, GŠ Velenje
21:55
30 LET VTV: IZBRANO IZ ARHIVA: Glasbeni gost: Šank rock, 1991
22:15
Iz oddaje Dobro jutro
23:05
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:35
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
30 LET VTV: IZBRANO IZ ARHIVA: Skrbimo za zdravje: Popuščanje srca, 2008
11:10
Videospot dneva
11:15
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:10
Iz oddaje Dobro jutro
13:00
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Parada humorja, posnetek prireditve, 2000, 2.del
17:30
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
MIŠ MAŠ, otroška oddaja
18:40
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Veronika Gams, harfa, GŠ Velenje
18:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:10
Videospot dneva
19:15
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
30 LET VTV: IZBRANO IZ ARHIVA: Popotniške razglednice - ZDA, 2006
21:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:05
Okarina Folk festival Bled, 1997: Matching Ties, posnetek koncerta
22:05
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Veronika Gams, harfa, GŠ Velenje
22:10
Videospot dneva
22:15
Iz oddaje Dobro jutro
23:05
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:35
Nočni program