Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

OBN
07:20
07.20 Bunny Maloney, crtani film
07:40
07.40 Gladijatori, crtani film
08:00
08.00 Top shop
08:15
08.15 Šampion, turska serija, 79 epizoda, r.
09:10
09.10 Zakletva, turska serija, 415 epizoda, r.
10:00
10.00 Top shop
10:15
10.15 Bijela je boja ljubavi, indijska serija, 123 epizoda
10:45
10.45 Top shop
11:00
11.00 Kuhajte sa Almom, kulinarski kutak
11:05
11.05 Stol za 4, kulinarski show
11:55
11.55 Praktična žena, zabavni program, r.
12:50
12.50 Urota, turska serija, 52 epizoda
13:40
13.40 Herbarium, kulinarski show
14:00
14.00 Stol za 4, kulinarski show, r.
14:55
14.55 Ljubav je na selu, zabavni program
16:00
16.00 Urota, turska serija, 53 epizoda
17:00
17.00 Amanet, turska serija, 37 epizoda
18:00
18.00 Stol za 4, kulinarski show
18:50
18.50 OBN Info
19:10
19.10 Paramparčad, turska serija
20:00
20.00 Zakletva, turska serija, 416 epizoda
20:50
20.50 Šampion, turska serija, 80 epizoda
21:35
21.35 Amanet, turska serija, 37 epizoda, r.
22:15
22.15 Urota, turska serija, 53 epizoda, r.
23:25
23.25 Ljubav umire posljednja, indijska serija 126 i 127 epizoda
00:00
00.00 Astrovizija
02:00
02.00 OBN Info, r.
02:20
02.20 Stol za 4, kulinarski show, r.
03:00
03.00 Brutalna kemija, dokumentarni program, r.
07:20
07.20 Bunny Maloney, crtani film
07:40
07.40 Gladijatori, crtani film
08:00
08.00 Top shop
08:15
08.15 Šampion, turska serija, 80 epizoda, r.
09:10
09.10 Zakletva, turska serija, 416 epizoda, r.
10:00
10.00 Top shop
10:15
10.15 Bijela je boja ljubavi, indijska serija, 124 epizoda
10:45
10.45 Top shop
11:00
11.00 Kuhajte sa Almom, kulinarski kutak
11:05
11.05 Stol za 4, kulinarski show, r.
11:55
11.55 Praktična žena, zabavni program, r.
12:50
12.50 Urota, turska serija, 53 epizoda
13:40
13.40 Herbarium, kulinarski show
14:00
14.00 Stol za 4, kulinarski show, r.
14:55
14.55 Ljubav je na selu, zabavni program
16:00
16.00 Urota, turska serija, 54 epizoda
17:00
17.00 Amanet, turska serija, 38 epizoda
18:00
18.00 Stol za 4, kulinarski show, NOVE EPIZODE
18:50
18.50 OBN Info
19:10
19.10 Paramparčad, turska serija
20:00
20.00 Zakletva, turska serija, 417 epizoda
20:50
20.50 Šampion, turska serija, 81 epizoda
21:35
21.35 Amanet, turska serija, 38 epizoda, r.
22:15
22.15 Urota, turska serija, 54 epizoda, r.
23:15
23.15 Ljubav umire posljednja, indijska serija 128 i 129 epizoda
00:00
00.00 Astrovizija
02:00
02.00 OBN Info, r.
02:20
02.20 Stol za 4, kulinarski show, r.
03:00
03.00 Brutalna kemija, dokumentarni program, r.
07:20
07.20 Bunny Maloney, crtani film
07:40
07.40 Gladijatori, crtani film
08:00
08.00 Top shop
08:15
08.15 Šampion, turska serija, 81 epizoda, r.
09:10
09.10 Zakletva, turska serija, 417 epizoda, r.
10:00
10.00 Top shop
10:15
10.15 Bijela je boja ljubavi, indijska serija, 125 epizoda
10:45
10.45 Top shop
11:00
11.00 Kuhajte sa Almom, kulinarski kutak
11:05
11.05 Stol za 4, kulinarski show, r.
11:55
11.55 Praktična žena, zabavni program, r.
12:50
12.50 Urota, turska serija, 54 epizoda
13:40
13.40 Herbarium, kulinarski show
14:00
14.00 Stol za 4, kulinarski show, r.
14:55
14.55 Ljubav je na selu, zabavni program
16:00
16.00 Urota, turska serija, 55 epizoda
17:00
17.00 Amanet, turska serija, 39 epizoda
18:00
18.00 Nevjerojatna Indija, zabavni program
18:50
18.50 OBN Info
19:10
19.10 Paramparčad, turska serija
20:00
20.00 Zakletva, turska serija, 418 epizoda
20:50
20.50 Šampion, turska serija, 82 epizoda
21:35
21.35 Amanet, turska serija, 39 epizoda, r.
22:15
22.15 Urota, turska serija, 55 epizoda, r.
23:10
23.10 Ljubav umire posljednja, indijska serija 130 i 131 epizoda
00:00
00.00 Astrovizija
02:00
02.00 OBN Info, r.
02:20
02.20 Nevjerojatna Indija, zabavni program, r.
03:00
03.00 Brutalna kemija, dokumentarni program, r.