Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozbavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
MIŠ MAŠ, Več kot barve
09:40
Jutranji pogovori 1
11:10
Videospot dneva
11:15
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:40
Kralj gora in ljudomrznik, Poletno gledališče Studenec
14:05
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Jutranji pogovori 2
17:30
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Vita Hofinger Mihelič, klavir (87)
17:35
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
IZ NAŠEGA ARHIVA: Žogica nogica, gledališka predstava Vrtca Velenje, 2010
18:30
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Plesna pripravnica 1, balet (88)
18:35
Dotiki gora: Grmada na Dobrovljah
18:55
Vrtnarski kotiček
19:05
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
2785. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
Festival Vurberk 2016, 2. del
21:45
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Plesna pripravnica 2, balet (89)
21:50
Popotniške razglednice: Portugalska in Madeira
22:50
2785. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
23:20
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:50
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
MIŠ MAŠ, Več kot barve
09:40
2784. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:10
Vrtnarski kotiček
10:20
2785. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:50
Lepote sveta: Kitajska, 2. del
11:20
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:50
Jutranji pogovori 1
13:20
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
14:10
Župan z vami: Jože Kužnik, župan Občine Polzela
15:10
Pogled svetniške skupine SDS na dogajanje v MO Velenje
15:25
Videostrani, obvestila
17:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
17:55
Napovedujemo
18:00
IZ NAŠEG ARHIVA Nerodna Avguština, gledališka predstava Vrtca Velenje, 2010
18:20
Lahko noč, otroci! Ponoči nikoli ne veš
18:30
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Plesna pripravnica 3, balet (90)
18:35
SKRBIMO ZA ZDRAVJE: Zobozdravstvena oskrba otrok
19:35
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
NAJ VIŽA, oddaja z narodno-zabavno glasbo
21:15
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Balet, 1. razred (91)
21:20
Jutranji pogovori 2
22:50
Znakovni jezik 11
23:10
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:40
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
2785. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Videospot dneva
10:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:10
Iz oddaje Dobro jutro
13:00
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
Lepote sveta: Kitajska, 3. del
18:35
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Balet, 2. razred GŠ Velenje
18:40
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:05
Videospot dneva
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Župan z vami: Darko Menih, župan Občine Šoštanj
21:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:05
NAJ VIŽA, oddaja z narodno-zabavno glasbo
22:20
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Balet, 2. razred GŠ Velenje
22:25
Iz oddaje Dobro jutro
23:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:45
Nočni program