Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
07:22
InterMezzo
08:30
La Favorite by Donizetti at the Bayerische Staatsoper
11:08
InterMezzo
12:30
One Thousand and One Nights by Fikret Amirov - Kremlin Ballet
14:14
Trio Tomter, Kam & Ihle Hadland, Bergen Festival
15:14
InterMezzo
15:54
Denis Matsuev at Zaryadye Park
17:30
Emmanuelle Haim and Le Concert d'Astrée in Versailles: Rameau, Mondonville, Campra
19:07
La Senna Festeggiante by Vivaldi
20:25
InterMezzo
20:30
Carmen by Bizet at the Opéra Royal de Wallonie-Liege
23:30
Michel Meis Quartet - Like a jazz machine
00:30
Damn'co - Jazz sous les pommiers
01:45
Chlorine Free feat. Soweto Kinch + NYA
02:45
Esperanza Spalding: Emily's D + Evolution - Melbourne International Jazz Festival
04:00
Morten Qvenild: Personal Piano - Oslo Jazz Festival
05:15
Sylvain Luc Quintet - Jazz sous les pommiers
06:56
InterMezzo
08:30
The Orchestre Philharmonique de Monte-Carlo and Rauf Abdullayev: Amirov
09:30
Gara Garayev's 100th Anniversary Concert in Saint Petersburg
11:20
InterMezzo
12:30
Shabaka and the Ancestors - Montreux Jazz Festival
14:06
Tord Gustavsen with Domkoret Choir & Tore Brunborg - Oslo Jazz Festival
15:04
InterMezzo
16:00
Les Siecles and François-Xavier Roth: Berlioz at the Philharmonie de Paris
17:35
InterMezzo
18:05
Il Trovatore by Verdi at the Opéra de Wallonie-Liege
20:25
InterMezzo
20:30
Daniel Harding and the Bavarian Radio Symphony Orchestra: Elgar, Beethoven, Brahms
22:02
Tugan Sokhiev and the Orchestre National du Capitole de Toulouse: Beethoven, Schubert
23:44
Phronesis & Engines orchestra - EFG London Jazz Festival
01:01
Morten Qvenild: Personal Piano - Oslo Jazz Festival
02:21
Rokia Traore - Mandeka Classics
03:12
Robert Glasper Trio - Melbourne International Jazz Festival
04:10
Oslo Jazz Festival Orchestra
05:11
Stephane Kerecki - French Touch - Like a jazz machine
06:10
InterMezzo
06:35
Gara Garayev's 100th Anniversary Concert in Saint Petersburg
08:30
Romeo and Juliet by Petr Zuska, National Ballet of Prague
10:18
Der Prozess by Martynas Rimeikis, Lithuanian Ballet
11:30
InterMezzo
12:30
Un Ballo in maschera by Verdi at the Bayerische Staatsoper
15:00
InterMezzo
15:51
Gustavo Dudamel conducts Mahler at the Paris Philharmonie
17:36
Rodelinda by Haendel at the Opéra de Lille
20:25
InterMezzo
20:30
The four concertos by György Ligeti
22:06
Beatrice Rana - Paris Mezzo Festival
23:42
Lionel Loueke and the Vampires - Melbourne International Jazz Festival
00:43
Oslo Jazz Festival Orchestra
01:43
Eric Truffaz & Estreilla Besson - Piano Lille Festival
02:43
Tord Gustavsen with Domkoret Choir & Tore Brunborg - Oslo Jazz Festival
03:43
Chlorine Free feat. Soweto Kinch + NYA
04:43
Phronesis & Engines orchestra - EFG London Jazz Festival
05:58
Robert Glasper Trio - Melbourne International Jazz Festival