Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Pravljica: Samovšečne ladje
09:30
Aktualno v občini Radovljica, reportaža
09:40
Gorenjska poročila, 6132. informativna oddaja
10:00
Štiri tačke, oddaja o živalih
10:20
Srečanje gorenjskih izgnancev, posnetek
11:00
V zakulisju: Igor Kršinar
12:00
Videostrani
14:50
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
15:05
Nove aktivnosti v Planici
15:30
Novosti na knjižnem trgu
16:00
Dobrodošli doma, posnetek prireditve o zamejcih
16:20
Gostilna pr'Francet, zabavnoglasbena oddaja
17:20
Monitor TV, oddaja o računalništvu
18:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:40
Gorenjska poročila, 6133. informativna oddaja
19:00
Kranj mesto za aktivni dopust
19:20
Top music, zabavnoglasbena oddaja
20:00
Šuštarski praznik v Tržiču
21:20
Praznik občine Bohinj, reportaža
21:40
Gorenjska poročila, 6133. informativna oddaja
22:00
Skrbimo za zdravje: O sluhu
23:00
Morda niste vedeli: Kaj ob občinskem prazniku obljublja Matjaž Švagan
23:40
Gorenjska poročila, 6133. informativna oddaja
00:00
25. let ansambla Štrk
01:05
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Čarodej Toni, predstava
09:40
Gorenjska poročila, 6133. informativna oddaja
10:00
Štiri tačke, oddaja o živalih
11:00
V zakulisju: Igor Kršinar
11:20
Praznovanje občine Kranjska Gora
13:00
Videostrani
14:00
Romanovi: Rusija na čelu Evrope
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Štiri tačke, oddaja o živalih
18:40
Gorenjska poročila, 6134. informativna oddaja
19:00
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
20:00
Virtualni kravji bal
20:55
Sledi korakov: major Bojan Šoper
21:40
Gorenjska poročila, 6134. informativna oddaja
22:00
Skrbimo za zdravje: O sluhu
23:00
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
23:40
Gorenjska poročila, 6134. informativna oddaja
00:00
Nove aktivnosti v Planici
00:25
Srečanje s Pretnarjevim nagrajencem v Tržiču
01:35
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Štiri tačke, oddaja o živalih
09:40
Gorenjska poročila, 6134. informativna oddaja
10:00
90. let Ane Hlebanja
10:20
Za višjo kakovost življenja starejših
10:35
Nove aktivnosti v Planici
12:45
Videostrani
14:00
Ujemi sanje, zabavno glasbena oddaja
16:15
Kuhinjica, kuharska oddaja
16:45
Starodobnik TV, oddaja
17:40
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:40
Gorenjska poročila, 6135. informativna oddaja
19:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
19:25
V zakulisju: Igor Kršinar
20:00
Gostilna pr'Francet, zabavnoglasbena oddaja
21:00
Mura Raba Tour, oddaja o zamejcih
21:40
Gorenjska poročila, 6135. informativna oddaja
22:00
Polka in majolka, zabavno-glasbena oddaja
23:00
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
23:40
Gorenjska poročila, 6135. informativna oddaja
00:00
Praznik občine Bohinj, reportaža
00:20
Podelitev priznanj nagrajencem ob občinskem prazniku občine Radovljica
01:00
Videostrani