Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

HTV 4
07:00
Vijesti
07:10
Poslovne vijesti
07:14
Bez komentara (R)
07:15
Vijesti iz kulture (R)
07:25
Vijesti
07:30
U mreži Prvog
07:59
Studio 4
08:00
Vijesti
08:10
Studio 4
08:30
Vijesti
08:35
Studio 4
09:00
Vijesti
09:10
Studio 4
09:30
Vijesti
09:35
Studio 4
10:00
Vijesti
10:10
Studio 4
10:30
Vijesti
10:35
Studio 4
11:00
Vijesti
11:10
Studio 4
11:30
Vijesti
11:35
Studio 4
12:00
Dnevnik 1
12:15
Sport
12:18
Vrijeme
12:20
Studio 4
13:00
Vijesti
13:10
Studio 4
13:30
Vijesti
13:35
Studio 4
14:00
Vijesti
14:10
Studio 4
14:30
Vijesti
14:35
Studio 4
15:00
Vijesti
15:10
Studio 4
15:25
Vijesti
15:30
U Oporbenom zarezu Hrvatskog radija gostuje Davor Bernardić. Predsjednik najjače oporbene stranke govorit će tome je li unutarstranačko primirje dogovoreno ili se tek radi o zatišju pred veliku buru. Govorit će i o aferama elitna prostitucija i SMS, prosvjedu u Vukovaru, još jednom oporbenom porazu u srazu s vladajućima, poreznoj i mirovinskoj reformi, prijedlozima SDP-a o povećanju svih plaća, budućnosti Uljanika i 3. maja i ostalim aktualnim temama i događajima.


Urednik i voditelj: Ivica Ružičić.

16:00
Regionalni dnevnik
16:40
TV student
16:55
Dokumentarna reportaža - domaća
17:00
Vijesti u 17
17:15
Županijska panorama Čakovec i Varaždin
17:30
Županijska panorama Šibenik
17:45
Županijska panorama Osijek
18:00
Vijesti uz hrvatski znakovni jezik
18:10
Županijska panorama Split, Dubrovnik
18:25
Zagrebačka panorama
18:40
Županijska panorama Ri-Pu-Gs
18:55
Vrijeme RH sutra
18:56
Vrijeme Europa sutra
18:57
Vrijeme Svijet - sutra
19:00
Dnevnik 2
19:42
Vrijeme RH sutra (R)
19:43
Vrijeme Europa sutra (R)
19:44
Poslovne vijesti (R)
19:48
Tema dana
20:00
HAK - promet info
20:01
Dokumentarna reportaža - domaća (R)
20:05
U emisiji:

Gdje nestaju dokumenti iz istraga i zašto cure informacije?

Zašto su brojni ekouzgajivači ostali bez licence?

Josip Smokvina - jedan sasvim drukčiji mister Europe.


Urednica i voditeljica: Jagoda Bastalić.

20:30
Vijesti
20:35
Sigurno u prometu
21:00
Vijesti
21:10
Studio 4 - Izdvojeno
22:00
Vijesti
22:10
Vijesti iz svijeta
22:15
Poslovne vijesti (R)
22:20
Nagrada za europskog izumitelja, dokumentarna serija (11/15) (R)
22:26
Vrijeme RH sutra (R)
22:27
Vrijeme Europa sutra (R)
22:28
Vrijeme Svijet sutra (R)
22:29
Bez komentara (R)
22:30
Vijesti flash
22:35
Eko zona (R)
23:00
Vijesti na engleskom jeziku
23:10
Bez komentara
23:13
Vijesti na njemačkom jeziku
23:20
Poslovne vijesti (R)
23:25
Vijesti iz svijeta (R)
23:30
Vijesti flash
23:34
DW: Sutrašnjica danas
00:00
Vijesti
00:10
Studio 4 - Izdvojeno (R)
01:00
Vijesti flash (R)
01:04
Vijesti iz kulture
01:14
Bez komentara
01:15
Županijska panorama Čakovec i Varaždin (R)
01:30
Županijska panorama Šibenik (R)
01:45
Županijska panorama Osijek (R)
02:00
Dnevnik 3
02:15
Županijska panorama Split, Dubrovnik (R)
02:30
Zagrebačka panorama (R)
02:45
Županijska panorama Ri-Pu-Gs (R)
03:00
Vijesti flash (R)
03:04
Vijesti iz svijeta (R)
03:09
Bez komentara
03:10
Gost je ministar gospodarstva, poduzetništva i obrta Darko Horvat. U emisiji ćemo analizirati probleme i moguća rješenja za Uljanik i 3. maj, koliko će se aktivirati državnih jamstava prije nego se aktiviraju strateški partneri ali i hoće li biti danas isplaćene plaće radnicima brodogradilišta kao što je bilo najavljivano.


Urednica i voditeljica: Sandra Leskovar.

04:00
Vijesti flash (R)
04:04
Vijesti iz svijeta (R)
04:09
Bez komentara
04:10
Labirint (R)
04:35
Sigurno u prometu
05:00
Vijesti flash (R)
05:04
Bez komentara
05:05
Regionalni dnevnik (R)
05:45
DW: Shift (R)
05:57
Bez komentara
06:00
Vijesti na engleskom jeziku (R)
06:10
Otvoreno
06:55
Bez komentara
07:00
Vijesti
07:10
Poslovne vijesti
07:15
Vijesti iz kulture (R)
07:25
Vijesti
07:30
U mreži Prvog
07:59
Studio 4
08:00
Vijesti
08:10
Studio 4
08:30
Vijesti
08:35
Studio 4
09:00
Vijesti
09:10
Studio 4
09:30
Vijesti
09:35
Studio 4
10:00
Vijesti
10:10
Studio 4
10:30
Vijesti
10:35
Studio 4
11:00
Vijesti
11:10
Studio 4
11:30
Vijesti
11:35
Studio 4
12:00
Dnevnik 1
12:15
Sport
12:18
Vrijeme
12:20
Studio 4
13:00
Vijesti
13:10
Studio 4
13:30
Vijesti
13:35
Studio 4
14:00
Vijesti
14:10
Studio 4
14:30
Vijesti
14:35
Studio 4
15:00
Vijesti
15:10
Studio 4
15:25
Vijesti
15:30
U mreži Prvog (R)
16:00
Regionalni dnevnik
16:40
TV student
16:55
Dokumentarna reportaža - domaća
17:00
Vijesti u 17
17:15
Županijska panorama Čakovec i Varaždin
17:30
Županijska panorama Šibenik
17:45
Županijska panorama Osijek
18:00
Vijesti uz hrvatski znakovni jezik
18:10
Županijska panorama Split, Dubrovnik
18:25
Zagrebačka panorama
18:40
Županijska panorama Ri-Pu-Gs
18:55
Vrijeme RH sutra
18:56
Vrijeme Europa sutra
18:57
Vrijeme Svijet - sutra
18:58
Bez komentara
19:00
Dnevnik 2
19:40
Vrijeme RH sutra (R)
19:41
Vrijeme Europa sutra (R)
19:42
Poslovne vijesti (R)
19:47
Tema dana
19:59
HAK - promet info
20:00
Dokumentarna reportaža - domaća (R)
20:05
Global
20:30
Vijesti
20:35
Potrošački kod
21:00
Vijesti
21:10
Studio 4 - Izdvojeno
22:00
Vijesti
22:10
Vijesti iz svijeta
22:15
Poslovne vijesti (R)
22:20
Vrijeme RH sutra (R)
22:21
Nagrada za europskog izumitelja, dokumentarna serija (12/15) (R)
22:27
Vrijeme Europa sutra (R)
22:28
Vrijeme Svijet sutra (R)
22:30
Vijesti flash
22:35
Znanstveni krugovi
23:00
Vijesti na engleskom jeziku
23:10
Bez komentara
23:13
Vijesti na njemačkom jeziku
23:20
Poslovne vijesti (R)
23:25
Vijesti iz svijeta (R)
23:30
Vijesti flash
23:34
DW: Shift
23:46
Fotografija u Hrvatskoj: Nenad Gattin
23:54
Dokumentarna reportaža - domaća (R)
00:00
Vijesti
00:10
Studio 4 - Izdvojeno (R)
01:00
Vijesti flash (R)
01:04
Vijesti iz kulture
01:14
Bez komentara
01:15
Županijska panorama Čakovec i Varaždin (R)
01:30
Županijska panorama Šibenik (R)
01:45
Županijska panorama Osijek (R)
02:00
Dnevnik 3
02:15
Županijska panorama Split, Dubrovnik (R)
02:30
Zagrebačka panorama (R)
02:45
Županijska panorama Ri-Pu-Gs (R)
03:00
Vijesti flash (R)
03:04
Vijesti iz svijeta (R)
03:09
Bez komentara
03:10
Susret u dijalogu
04:00
Vijesti flash (R)
04:04
Vijesti iz svijeta (R)
04:09
Bez komentara
04:10
Global (R)
04:35
Potrošački kod (R)
05:00
Vijesti flash (R)
05:04
Bez komentara
05:05
Regionalni dnevnik (R)
05:45
DW: Shift (R)
06:00
Vijesti na engleskom jeziku (R)
06:10
Otvoreno
06:55
Bez komentara
07:00
Vijesti
07:10
Poslovne vijesti
07:15
Vijesti iz kulture (R)
07:25
Vijesti
07:30
U mreži Prvog
07:59
Studio 4
08:00
Vijesti
08:10
Studio 4
08:30
Vijesti
08:35
Studio 4
09:00
Vijesti
09:10
Studio 4
09:25
Vijesti
09:30
Prijenos sjednice Hrvatskog sabora
13:30
Studio 4
14:00
Prijenos sjednice Vlade RH
15:00
Vijesti
15:10
Studio 4
15:25
Vijesti
15:30
A sada Vlada
16:00
Regionalni dnevnik
16:40
TV student
16:55
Dokumentarna reportaža - domaća
17:00
Vijesti u 17
17:15
Županijska panorama Čakovec i Varaždin
17:30
Županijska panorama Šibenik
17:45
Županijska panorama Osijek
18:00
Vijesti uz hrvatski znakovni jezik
18:10
Županijska panorama Split, Dubrovnik
18:25
Zagrebačka panorama
18:40
Županijska panorama Pula
18:55
Vrijeme RH sutra
18:56
Vrijeme Europa sutra
18:57
Vrijeme Svijet - sutra
18:58
Bez komentara
19:00
Dnevnik 2
19:40
Vrijeme RH sutra (R)
19:41
Vrijeme Europa sutra (R)
19:42
Poslovne vijesti (R)
19:47
Tema dana
19:59
HAK - promet info
20:00
Dokumentarna reportaža - domaća (R)
20:05
Druga strana
20:30
Vijesti
20:35
Indeks
21:00
Vijesti
21:10
Studio 4 - Izdvojeno
22:00
Vijesti
22:10
Vijesti iz svijeta
22:15
Poslovne vijesti (R)
22:20
Nagrada za europskog izumitelja, dokumentarna serija (13/15) (R)
22:26
Vrijeme RH sutra (R)
22:27
Vrijeme Europa sutra (R)
22:28
Vrijeme Svijet sutra (R)
22:30
Vijesti flash
22:35
Glas domovine
23:00
Vijesti na engleskom jeziku
23:10
Bez komentara
23:13
Vijesti na njemačkom jeziku
23:20
Poslovne vijesti (R)
23:25
Vijesti iz svijeta (R)
23:30
Vijesti flash
23:34
DW: Global 3000
00:00
Vijesti
00:10
Studio 4 - Izdvojeno (R)
01:00
Vijesti flash (R)
01:04
Vijesti iz kulture
01:14
Bez komentara
01:15
Županijska panorama Čakovec i Varaždin (R)
01:30
Županijska panorama Šibenik (R)
01:45
Županijska panorama Osijek (R)
02:00
Dnevnik 3
02:15
Županijska panorama Split, Dubrovnik (R)
02:30
Zagrebačka panorama (R)
02:45
Županijska panorama Pula (R)
03:00
Vijesti flash (R)
03:04
Vijesti iz svijeta (R)
03:09
Bez komentara
03:10
A sada Vlada (R)
03:34
Manjinski mozaik: Crno bijeli svijet (R)
03:49
Financijalac (R)
04:00
Vijesti flash (R)
04:04
Vijesti iz svijeta (R)
04:09
Bez komentara
04:10
Druga strana (R)
04:35
Indeks (R)
05:00
Vijesti flash (R)
05:04
Bez komentara
05:05
Regionalni dnevnik (R)