Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo liveHD
06:00
Steven Isserlis and Dénes Várjon play Beethoven, Schumann, Fauré, Bloch and Kurtag in Budapest
07:25
The 14th July Concert with the Orchestre National de France and Valery Gergiev
09:10
InterMezzo
09:30
Valery Gergiev conducts the Queen of Spades by Tchaikovsky
12:40
InterMezzo
13:00
Puccini choreography by Julie Lestel, Opera of Marseille
14:10
Romeo and Juliet, by Julien Lestel, Opéra de Marseille
15:45
InterMezzo
17:00
The Budapest Festival Orchestra and Robin Ticciati: Fauré, Ravel, Berlioz, Debussy
18:00
Jukka-Pekka Saraste and the Orchestre National de Lyon: Sibelius and Brahms
19:40
InterMezzo
21:00
René Jacobs conducts King Arthur by Purcell at the Staatsoper Berlin
00:00
JD ALLEN TRIO at the WINTER JAZZ FEST in New York
00:50
InterMezzo
02:00
Marc Mauillon sings Monteverdi, Ferrari, Cavalli and Merula in Venice
03:05
Patricia Kopatchinskaja and Sol Gabetta - Gstaad Menuhin Festival
04:30
InterMezzo
06:00
Jukka-Pekka Saraste and the Orchestre National de Lyon: Sibelius and Brahms
07:35
Yuri Temirkanov conducts the Orchestre de Paris : Prokofiev and Tchaikovsky
09:05
InterMezzo
09:30
Steven Isserlis and Dénes Várjon play Beethoven, Schumann, Fauré, Bloch and Kurtag in Budapest
10:50
The 14th July Concert with the Orchestre National de France and Valery Gergiev
12:35
InterMezzo
13:00
Kris Davis Infrasound - WINTER JAZZ FEST
13:55
Matthew Stevens - WINTER JAZZ FEST
14:35
Uri Caine, Theo Bleckmann & David Gilmore - St Prex Festival
16:20
InterMezzo
17:00
L'Etoile by Chabrier at the DNO Amsterdam
19:00
The Prazak Quartet and Raphaël Sévere at La Grange de Meslay: Haydn, Janacek, Brahms
20:30
InterMezzo
21:00
Yann Pascal Tortelier and the Orchestre National de Lyon: Messiaen, Ravel, Boieldieu, Debussy
22:35
The Artemis Quartet at the Wiener Konzerthaus : Dvorák, Shostakovich, Tchaikovsky
00:15
The Baylor Project feat. Jean Baylor and Marcus Baylor - WINTER JAZZ FEST
01:05
InterMezzo
02:00
L'Etoile by Chabrier at the DNO Amsterdam
04:00
The Prazak Quartet and Raphaël Sévere at La Grange de Meslay: Haydn, Janacek, Brahms
05:30
InterMezzo
06:00
Kris Davis Infrasound - WINTER JAZZ FEST
06:55
Matthew Stevens - WINTER JAZZ FEST
07:35
Uri Caine, Theo Bleckmann & David Gilmore - St Prex Festival
09:20
InterMezzo
09:30
Le Roi carotte by Offenbach at the Opéra de Lyon
11:45
InterMezzo
13:00
Jukka-Pekka Saraste and the Orchestre National de Lyon: Sibelius and Brahms
14:40
Yuri Temirkanov conducts the Orchestre de Paris : Prokofiev and Tchaikovsky
16:10
InterMezzo
17:00
Marco Polo by Luciano Cannito, Ballet Nice Méditerrannée
18:35
Pas de Dieux by Gene Kelly - Soir de Fete by Leo Staats, Nice Méditerranée Ballet
19:45
InterMezzo
21:00
Valery Gergiev conducts the Queen of Spades by Tchaikovsky
00:05
Roy Hargrove 5tet + special guest Yasiin Bey - Jazz a Vienne
01:40
InterMezzo
02:00
Jukka-Pekka Saraste and the Orchestre National de Lyon: Sibelius and Brahms
03:40
Yuri Temirkanov conducts the Orchestre de Paris : Prokofiev and Tchaikovsky
05:10
InterMezzo