Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

OBN
07:25
07.25 Bunny Maloney, crtani film
07:40
07.40 Gladijatori, crtani film
08:00
08.00 Top shop
08:15
08.15 Šampion, turska serija, 86 epizoda, r.
09:05
09.05 Zakletva, turska serija, 422 epizoda, r.
09:55
09.55 Top shop
10:10
10.10 Bakina kuhinja, kulinarski show
11:00
11.00 Top shop
11:15
11.15 Stol za 4, kulinarski show, r.
12:00
12.00 Herbarium, kulinarski show
12:20
12.20 Praktična žena, zabavni program
13:15
13.15 Ljubav je na selu, zabavni program
14:20
14.20 Zakletva, turska serija, 422 epizoda, r.
15:10
15.10 Šampion, turska serija, 86 epizoda, r.
16:05
16.05 Urota, turska serija, 58 epizoda
17:00
17.00 Amanet, turska serija, 42 epizoda
17:55
17.55 Stol za 4, kulinarski show
18:50
18.50 OBN Info
19:10
19.10 Paramparčad, turska serija
20:00
20.00 Zakletva, turska serija, 423 epizoda
20:50
20.50 Šampion, turska serija, 87 epizoda
21:45
21.45 Amanet, turska serija, 42 epizoda, r.
22:30
22.30 Urota, turska serija, 58 epizoda, r.
23:20
23.20 Ljubav je na selu, zabavni program
00:25
00.25 Astrovizija
02:25
02.25 OBN Info, r.
02:45
02.45 Stol za 4, kulinarski show, r.
03:20
03.20 Brutalna kemija, dokumentarni program, r.
07:20
07.20 Bunny Maloney, crtani film
07:40
07.40 Gladijatori, crtani film
08:00
08.00 Top shop
08:15
08.15 Šampion, turska serija, 87 epizoda, r.
09:10
09.10 Zakletva, turska serija, 423 epizoda, r.
10:00
10.00 Top shop
10:15
10.15 Bakina kuhinja, kulinarski show
10:50
10.50 Top shop
11:05
11.05 Stol za 4, kulinarski show, r.
12:05
12.05 Herbarium, kulinarski show
12:20
12.20 Praktična žena, zabavni program
13:15
13.15 Ljubav je na selu, zabavni program
14:30
14.30 Zakletva, turska serija, 423 epizoda, r.
15:10
15.10 Šampion, turska serija, 87 epizoda, r.
16:05
16.05 Urota, turska serija, 59 epizoda
17:00
17.00 Amanet, turska serija, 43 epizoda
18:00
18.00 Stol za 4, kulinarski show
18:50
18.50 OBN Info
19:10
19.10 Paramparčad, turska serija
20:00
20.00 Zakletva, turska serija, 424 epizoda
20:45
20.45 Šampion, turska serija, 88 epizoda
21:30
21.30 Amanet, turska serija, 43 epizoda, r.
22:15
22.15 Urota, turska serija, 59 epizoda, r.
23:05
23.05 Ljubav je na selu, zabavni program
00:05
00.05 Astrovizija
02:05
02.05 OBN Info, r.
03:00
03.00 Brutalna kemija, dokumentarni program, r.
07:20
07.20 Bunny Maloney, crtani film
07:40
07.40 Gladijatori, crtani film
08:00
08.00 Top shop
08:15
08.15 Šampion, turska serija, 88 epizoda, r.
09:10
09.10 Zakletva, turska serija, 424 epizoda, r.
10:00
10.00 Top shop
10:15
10.15 Bakina kuhinja, kulinarski show
10:50
10.50 Top shop
11:05
11.05 Stol za 4, kulinarski show, r.
12:05
12.05 Herbarium, kulinarski show
12:20
12.20 Praktična žena, zabavni program
13:15
13.15 Ljubav je na selu, zabavni program
14:30
14.30 Zakletva, turska serija, 424 epizoda, r.
15:20
15.20 Šampion, turska serija, 88 epizoda, r.
16:00
16.00 Urota, turska serija, 60 epizoda
17:00
17.00 Amanet, turska serija, 44 epizoda
18:00
18.00 Nevjerojatna Indija, zabavni program
18:50
18.50 OBN Info
19:10
19.10 Paramparčad, turska serija
20:00
20.00 Zakletva, turska serija, 425 epizoda
20:50
20.50 Šampion, turska serija, 89 epizoda
21:35
21.35 Amanet, turska serija, 44 epizoda, r.
22:15
22.15 Urota, turska serija, 55 epizoda, r.
23:10
23.10 Ljubav je na selu, zabavni program
00:15
00.15 Astrovizija
02:15
02.15 OBN Info, r.
02:35
02.35 Nevjerojatna Indija, zabavni program, r.
03:10
03.10 Brutalna kemija, dokumentarni program, r.