Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV1
07:00
Serie A... Komentator: Nejc Mravlja.
09:00
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
10:55
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
12:45
Španski superpokal... Komentator: Gregor Gajšek.
15:20
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab in Luka Bassin.
17:10
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
19:05
Alpska liga... Komentator: Uroš Puš.
21:45
Futsal magazin... Komentator: Marko Premrl.
22:15
Serie A magazin... Komentator: Marko Premrl.
22:45
Španska liga... Komentator: Marko Premrl.
23:00
Serie A... Komentator: Nejc Mravlja.
01:00
Ligue 1... Komentator: Luka Potočnik.
03:00
Ligue 1... Komentator: Primož Podsedenšek.
05:00
Serie A... Komentator: Blaž Magdič.
07:00
Serie A... Komentator: Nejc Mravlja.
09:00
Španski superpokal... Komentator: Gregor Gajšek.
11:30
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
13:30
Alpska liga... Komentator: Uroš Puš.
15:30
Serie A... Komentator: Nejc Mravlja.
17:30
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab in Luka Bassin.
19:30
UEFA EURO 2020 magazin... Komentator: Luka Cotič.
20:00
Futsal magazin... Komentator: Marko Premrl.
20:30
Ligue 1... Komentator: Luka Potočnik.
20:55
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
23:00
Serie A... Komentator: Primož Podsedenšek.
01:00
Ligue 1... Komentator: Uroš Puš.
03:00
Ligue 1... Komentator: Luka Potočnik.
05:00
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab in Luka Bassin.
07:00
Španski superpokal... Komentator: Gregor Gajšek.
09:00
Alpska liga... Komentator: Uroš Puš.
11:00
Serie A... Komentator: Primož Podsedenšek.
13:00
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
14:55
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
17:00
3, 4, Šport!... Komentator: Žiga Ikič.
17:55
Serie A... Komentator: Primož Podsedenšek.
20:15
XTERRA Adventures... Komentator: Marko Premrl.
20:40
Serie A... Komentator: Nejc Mravlja.
22:45
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
00:45
Ligue 1... Komentator: Luka Potočnik.
02:45
Ligue 1... Komentator: Uroš Puš.
04:45
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab in Luka Bassin.