Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Don Giovanni by Mozart in Fontainebleau
10:55
Jean-Guihen Queyras and Alexandre Tharaud: Bach, Shostakovich, Berg, Brahms
12:05
InterMezzo
12:30
Tugan Sokhiev and the Capitole de Toulouse: Berlioz, Saint-Saëns, Shostakovich, Debussy
14:25
Happy birthday Mr Salonen!
15:55
InterMezzo
16:30
Le Roi Arthus by Chausson at the Opéra national de Paris
19:15
InterMezzo
20:30
Onegin by Boris Eifman, Eifman Ballet of St. Petersburg
21:55
Beyond Sin by Boris Eifman, Eifman Ballet of St. Petersburg
23:20
InterMezzo
23:30
Marianne Trudel - Upstairs, Montreal
00:30
The Sound of New York, Greg Osby
01:05
Jacob Collier - Montreux Jazz Festival
02:05
Dave Holland 'Prism' - Jazz en Tete
03:15
Kneebody - Jazz a la Villette
04:10
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Mariss Jansons and the Bavarian Radio Symphony Orchestra with Daniel Barenboim: Beethoven, Prokofiev
10:15
Mariss Jansons and the Bavarian Radio Symphony Orchestra: Strauss and Dvořák
12:10
InterMezzo
12:30
The Tatarstan National Symphony Orchestra plays Scriabin, Prokofiev, Rachmaninov and Tchaikovsky
13:50
Sacred and secular music by Buxtehude with Vox Luminis and Ensemble Masques
15:10
InterMezzo
16:30
The Sound of New York, Greg Osby
17:00
The Messenger Legacy - Jazz en Tete
18:02
Christian Arming and the Orchestre Royal Philharmonique de Liege: Strauss, Walton, Rachmaninov
19:35
InterMezzo
20:30
Wozzeck by Alban Berg at De Nationale Opera, Amsterdam
22:15
Jean-Guihen Queyras and Alexandre Tharaud: Bach, Shostakovich, Berg, Brahms
23:40
Brian Browne Trio - Upstairs, Montreal
00:45
Yom 'Back to the Klezmer' - Banlieues Bleues
01:45
The Sound of New York, Theo Croker
02:20
Richard Bona & Mandekan Cubano - Montreux Jazz Festival
03:25
Shabaka and the Ancestors - Montreux Jazz Festival
05:00
The Sound of New York, Bilal
05:30
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
The Tatarstan National Symphony Orchestra plays Prokofiev, Liszt and Lutoslawski with Denis Matsuev
10:25
Christian Arming and the Orchestre Royal Philharmonique de Liege: Strauss, Walton, Rachmaninov
11:55
InterMezzo
12:30
Alceste by Gluck at Teatro La Fenice, Venice
15:00
Tugan Sokhiev and the Capitole de Toulouse: Rimsky-Korsakov
15:55
InterMezzo
16:30
Alexandre Bloch and the Orchestre national de Lille: Chausson, Ravel, Stravinsky
17:50
The Orchestre National de Lille plays Berlioz, Parra, Khachaturian and Stravinsky
19:20
InterMezzo
20:30
The Sound of New York, Gerald Clayton
21:00
Hiromi - Festival International de Jazz de Montréal
21:55
Ahmad Jamal in Paris
23:30
Youn Sun Nah - Festival International de Jazz de Montréal
00:35
Laurent Coulondre Trio - Nancy Jazz Pulsations
01:25
Toumani Diabate & Symmetric Orchestra - Banlieues Bleues
02:20
The Messenger Legacy - Jazz en Tete
03:20
The Sound of New York, Greg Osby
03:50
The Sound of New York, Theo Croker
04:30
InterMezzo