Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

SK 4
07:00
Trans World Sport
08:00
Nizozemska liga: Ajax - NAC
09:45
Pokal FA: Brighton - Derby County
11:30
NBA All Star Weekend: Rising Stars Challenge
13:30
Portugalska liga: Pregled kroga
14:15
Nizozemska liga: Pregled kroga
15:15
Bundesliga (Bayern TV): Augsburg - Bayern (M)
17:00
Portugalska liga: Porto - Vitoria Setubal
18:45
ATP 500 Rio de Janeiro
20:15
Liga prvakov (ž): Budowlani Lodz - Novara
22:00
NBA Weekly
22:30
Sevilla je prvo tekmo v večnem mestu dobila z minimalnih 1:0 in si pripravila izjemno izhodišče pred povratno tekmo. Lazio zagotovo še ni rekel zadnje, a za napredovanje bo moral pokazati veliko več kot na prvem obračunu.
00:15
1. SRL: Gorenje Velenje - Riko Ribnica
01:45
Srbska liga: Crvena zvezda - Vojvodina
03:30
Turška liga: Fenerbahce - Konyaspor
05:15
Nizozemska liga: Heerenveen - PSV
07:00
Turški pokal: Finale
08:45
Pokal FA: Wimbledon - Millwall
10:30
Romunska liga: Cluj - Astra
12:15
Nemški pokal - finale: Brose Bamberg - Alba Berlin
14:00
Turška liga: Pregled kroga
15:00
2. španska liga: Pregled kroga
16:00
Pokal FA: Pregled kroga
16:30
Španska liga: Pregled kroga
17:30
ATP 500 Rio de Janeiro
19:00
Nascar: Daytona 500
23:00
Evroliga - 23. krog: CSKA Moskva - Gran Canaria
00:45
Evroliga - 23. krog: Olimpia Milano - Maccabi
02:30
Srbska liga: Bačka - Partizan
04:15
Španska liga: Villarreal - Sevilla
06:00
Pokal FA: Bristol City - Wolverhampton
07:45
Španska liga: Real Sociedad - Leganes
09:30
Španska liga: Rayo Vallecano - Atletico Madrid
11:15
KHL: Salavat - Bars
13:15
Liga prvakov (ž): Uralochka - Eczacibasi
15:00
Evroliga - 23. krog: CSKA Moskva - Gran Canaria
16:45
ATP 500 Rio de Janeiro: 1/8 finala
18:30
Turška nogometna liga bolj poznana pod imenom Süper Lig je najvišji rang turškega nogometa in hkrati najpopularnejše športno tekmovanje v celotni državi. Za naslov se poteguje 18 moštev, večino izmed njih pa je pobrala t.i. velika trojka, ki jo sestavljajo Galatasaray SK, Fenerbahçe SK, Beşiktaş JK. Naslov prvaka brani Galatasaray.
20:30
SK Miks
20:45
Nogomet, V živo
22:45
Evroliga - 23. krog: Panathinaikos - Khimki
00:30
Evroliga - 23. krog: Real Madrid - Bayern (M)
02:15
Portugalska liga: Tondela - Porto
04:00
Pokal FA: Chelsea - Manchester United