Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
08:30
Wynton Marsalis Septet - Jazz in Marciac
09:35
Paco de Lucia: Light & Shade
10:35
Kyle Eastwood - Jazz in Marciac
11:35
InterMezzo
12:30
The Malta Philharmonic Orchestra in Berlin
13:45
The Prazak Quartet and Raphaël Sévere at La Grange de Meslay: Haydn, Janacek, Brahms
15:30
InterMezzo
16:30
Now, choreography by Carolyn Carlson - Théâtre National de Chaillot
17:55
Pneuma, choreography by Carolyn Carlson
19:25
InterMezzo
20:00
Tugan Sokhiev and the Capitole de Toulouse: Berlioz's La Damnation de Faust
00:35
Anouar Brahem, Dave Holland, Jack Dejohnette - Philharmonie de Paris
02:10
John Escreet trio - Bimhuis
03:10
Gilad Hekselman trio with Mark Turner - Festival International de Jazz de Montréal
04:40
Otis Taylor - Sons d'hiver
05:30
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Mozart's Mitridate at the Théâtre des Champs-Elysées
11:30
InterMezzo
12:30
Carmen by Johan Inger, Compania Nacional de Danza
13:50
Giselle at the Mariinsky Theater
15:45
InterMezzo
16:30
Falla, Albéniz - Rocío Márquez, Orchestre Philharmonique Royal de Liege, Christian Arming
17:50
Nicholas Angelich at the Philharmonie de Paris: Beethoven, Brahms, Prokofiev
19:25
InterMezzo
20:30
Tristan und Isolde, by Richard Wagner at the Staatsoper Berlin
00:55
Amjad Ali Khan at Philharmonie de Paris - Raga Night
01:55
Troyka - Südtirol Jazz Festival
02:40
Roller trio - Bimhuis
03:40
Orchestre National de Jazz /Olivier Benoit : EUROPA 'Paris' - DJazz Festival de Nevers
04:40
Andrew McCormack, solo - Bimhuis
05:20
Mark Guiliana Jazz Quartet - Festival International de Jazz de Montréal
06:30
InterMezzo
08:30
Daniil Trifonov - Bach, Beethoven, Liszt
10:25
Zubin Mehta and the Israel Philharmonic Orchestra : Mozart and Beethoven
11:45
InterMezzo
12:30
Snarky Puppy & Culcha Vulcha at L'Olympia
14:15
Keziah Jones - Jazz a Vienne
15:30
InterMezzo
16:30
Norma by Vicenzo Bellini - Teatro La Fenice
19:10
InterMezzo
20:30
Herbert Blomstedt and the Gewandhausorchester Leipzig: Beethoven
21:55
Vasily Petrenko and the Oslo Philharmonic: Haydn and Rachmaninov
23:15
InterMezzo
23:30
Polar Bear - Südtirol Jazz Festival
01:20
Dhafer Youssef 'Diwan of Beauty and Odd'
02:30
Delvon Lamarr Organ Trio - Festival International de Jazz de Montréal
03:15
Émile Parisien & Vincent Peirani - BELLE ÉPOQUE
04:15
Juan José Mosalini et Sandra Rumolino - Alma de Tango - Au Fil des Voix
05:00
InterMezzo