Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV3
07:00
Serie A magazin... Komentator: Marko Premrl.
07:30
Winter X Games... Komentator: Aleš Stadler.
08:30
Winter X Games... Komentator: Aleš Stadler.
09:30
NCAA... Komentator: Luka Potočnik.
11:15
NCAA... Komentator: Gregor Žvab.
13:00
SEHA Liga... Komentator: Primož Podsedenšek.
14:30
Francoska liga... Komentator: Lojze Grčman.
16:00
Bundesliga... Komentator: Mitja Hozjan.
17:30
NHL... Komentator: Uroš Puš.
19:30
TV Shopping
20:00
Španski kraljevi pokal... Komentator: Gregor Žvab.
20:15
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
20:40
Škotska liga... Komentator: Luka Potočnik.
22:45
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
00:45
Xtreme Collxtion... Komentator: Luka Cotič.
01:15
Španski kraljevi pokal... Komentator: Gregor Gajšek.
03:00
Avstralska liga... Komentator: Žiga Ikič.
05:00
Serie A... Komentator: Žiga Ikič.
06:45
Winter X Games... Komentator: Aleš Stadler.
07:45
Winter X Games... Komentator: Aleš Stadler.
08:45
SEHA Liga... Komentator: Primož Podsedenšek.
10:15
TV Shopping
10:30
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
12:30
Serie A... Komentator: Marko Premrl.
13:00
Worldies... Komentator: Gregor Žvab.
13:10
Španska liga... Komentator: Žiga Ikič.
15:10
Pokal šestih narodov... Komentator: Grega Sever.
17:15
Worldies... Komentator: Gregor Žvab.
17:25
EHF Liga prvakov... Komentator: Luka Potočnik.
19:15
Worldies... Komentator: Gregor Žvab.
19:25
EHF pokal... Komentator: Luka Potočnik.
21:15
Pokal šestih narodov... Komentator: Grega Sever.
23:15
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
01:15
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
03:15
Španska liga... Komentator: Žiga Ikič.
05:00
EHF pokal... Komentator: Primož Podsedenšek.
06:30
EHF pokal... Komentator: Luka Potočnik.
08:00
EHF Liga prvakinj... Komentator: Primož Podsedenšek.
09:30
TV Shopping
09:45
EHF Liga prvakov... Komentator: Luka Potočnik.
11:15
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
12:45
Worldies... Komentator: Luka Cotič.
13:00
NHL... Komentator: Uroš Puš.
14:55
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
17:00
Soy Futbol... Komentator: Marko Premrl.
17:30
FIFA Football Show... Komentator: Marko Premrl.
17:55
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
20:00
ISSF Svetovni pokal New Delhi... Komentator: Gregor Žvab in Damijan Klopčič.
21:30
ISSF Svetovni pokal New Delhi... Komentator: Gregor Žvab in Andrej Brunšek.
23:00
ISSF Svetovni pokal New Delhi... Komentator: Gregor Žvab in Andrej Brunšek.
00:15
ISSF Svetovni pokal New Delhi... Komentator: Gregor Žvab in Damijan Klopčič.
01:15
Serie A... Komentator: Marko Lazar.
03:00
Avstralska liga... Komentator: Luka Potočnik.
05:00
EHF pokal... Komentator: Luka Potočnik.