Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

HTV 5
05:25
Rijeka: More
05:55
Otkrivamo Hrvatsku: Priče iz erdutske općine (Dalj i Aljmaš)
06:20
Financijalac: Parafiksalni nameti
06:30
Vijesti na njemačkom jeziku
06:40
Baština u objektivu: Slike s otoka (R)
06:45
Mir i dobro
07:15
Pozitivno
07:45
Konjanik, igrani film (15) (R)
10:03
Vijesti na španjolskom jeziku
10:10
Dnevnik 2
10:50
Tema dana
11:02
Vinjeta: Pula (R)
11:07
Nedjeljom u dva
12:02
Vijesti na engleskom jeziku
12:12
Plodovi zemlje
13:02
Glas domovine (R)
13:25
Rijeka: More
13:55
Otkrivamo Hrvatsku: Priče iz erdutske općine (Dalj i Aljmaš)
14:20
Financijalac: Parafiksalni nameti
14:30
Vijesti na njemačkom jeziku
14:40
Baština u objektivu: Slike s otoka (R)
14:45
Mir i dobro
15:15
Pozitivno
15:45
Konjanik, igrani film (15) (R)
18:03
Vijesti na španjolskom jeziku
18:10
Dnevnik 2
18:50
Tema dana
19:02
Vinjeta: Pula (R)
19:07
Nedjeljom u dva
20:02
Vijesti na engleskom jeziku
20:12
Plodovi zemlje
21:02
Glas domovine (R)
21:25
Rijeka: More
21:55
Otkrivamo Hrvatsku: Priče iz erdutske općine (Dalj i Aljmaš)
22:20
Financijalac: Parafiksalni nameti
22:30
Vijesti na njemačkom jeziku
22:40
Baština u objektivu: Slike s otoka (R)
22:45
Mir i dobro
23:15
Pozitivno
23:45
Konjanik, igrani film (15) (R)
02:03
Vijesti na španjolskom jeziku
02:10
Dnevnik 2
02:50
Tema dana
03:02
Vinjeta: Žminj (R)
03:06
Dobar dan, Hrvatska
03:56
Informativka: Alergije (R)
04:00
Vijesti na engleskom jeziku
04:10
Kod nas doma
04:55
Otvoreno
05:40
ko te šiša (1), humoristična serija (18/20)
06:07
Samica dangubica, emisija pučke i predajne kulture (R)
06:37
Vijesti na njemačkom jeziku
06:47
Baština u objektivu: Šepurine (R)
06:52
Na rubu znanosti
07:43
Treća dob
08:08
Lijepom našom (R)
09:23
Pola ure kulture
09:51
Istina ili mit: madeže ne treba dirati jer donose sreću, kratka dokumentarna serija
09:56
Vinjeta: Žminj (R)
10:03
Vijesti na španjolskom jeziku
10:10
Dnevnik 2
10:50
Tema dana
11:02
Vinjeta: Žminj (R)
11:06
Dobar dan, Hrvatska
11:56
Informativka: Alergije (R)
12:00
Vijesti na engleskom jeziku
12:10
Kod nas doma
12:55
Otvoreno
13:40
ko te šiša (1), humoristična serija (18/20)
14:07
Samica dangubica, emisija pučke i predajne kulture (R)
14:37
Vijesti na njemačkom jeziku
14:47
Baština u objektivu: Šepurine (R)
14:52
Na rubu znanosti
15:43
Treća dob
16:08
Lijepom našom (R)
17:23
Pola ure kulture
17:51
Istina ili mit: madeže ne treba dirati jer donose sreću, kratka dokumentarna serija
17:56
Vinjeta: Žminj (R)
18:03
Vijesti na španjolskom jeziku
18:10
Dnevnik 2
18:50
Tema dana
19:02
Vinjeta: Žminj (R)
19:06
Dobar dan, Hrvatska
19:56
Informativka: Alergije (R)
20:00
Vijesti na engleskom jeziku
20:10
Kod nas doma
20:55
Otvoreno
21:40
ko te šiša (1), humoristična serija (18/20)
22:07
Samica dangubica, emisija pučke i predajne kulture (R)
22:37
Vijesti na njemačkom jeziku
22:47
Baština u objektivu: Šepurine (R)
22:52
Na rubu znanosti
23:43
Treća dob
00:08
Lijepom našom (R)
01:23
Pola ure kulture
01:51
Istina ili mit: madeže ne treba dirati jer donose sreću, kratka dokumentarna serija
01:56
Vinjeta: Žminj (R)
02:03
Vijesti na španjolskom jeziku
02:10
Dnevnik 2
02:50
Tema dana
03:02
Dobar dan, Hrvatska
03:53
Informativka: Antibiotici (R)
03:57
Vijesti na engleskom jeziku
04:07
Kod nas doma (R)
04:52
Otvoreno
05:40
Hrvatska za 5
06:25
Bilješke o jeziku
06:40
Vijesti na njemačkom jeziku
06:50
Baština u objektivu: Tisno
06:55
Tu i tamo: mala škola hrvatskog jezika i kulture
07:05
U svom filmu
08:00
Treći format
08:45
Mamutica (2), dramska serija (12) (6/20)
09:30
Pravac na treću
10:03
Vijesti na španjolskom jeziku
10:10
Dnevnik 2
10:50
Tema dana
11:02
Vinjeta: Fažana
11:05
Dobar dan, Hrvatska
11:55
Informativka: Antibiotici
12:00
Vijesti na engleskom jeziku
12:10
Kod nas doma
12:55
Otvoreno
13:40
Hrvatska za 5
14:25
Bilješke o jeziku
14:40
Vijesti na njemačkom jeziku
14:50
Baština u objektivu: Tisno
14:55
Tu i tamo: mala škola hrvatskog jezika i kulture
15:05
U svom filmu
16:00
Treći format
16:45
Mamutica (2), dramska serija (12) (6/20)
17:30
Pravac na treću
18:03
Vijesti na španjolskom jeziku
18:10
Dnevnik 2
18:50
Tema dana
19:02
Vinjeta: Fažana
19:05
Dobar dan, Hrvatska
19:55
Informativka: Antibiotici
20:00
Vijesti na engleskom jeziku
20:10
Kod nas doma
20:55
Otvoreno
21:40
Hrvatska za 5
22:25
Bilješke o jeziku
22:40
Vijesti na njemačkom jeziku
22:50
Baština u objektivu: Tisno
22:55
Tu i tamo: mala škola hrvatskog jezika i kulture
23:05
U svom filmu
00:00
Treći format
00:45
Mamutica (2), dramska serija (12) (6/20)
01:30
Pravac na treću
02:03
Vijesti na španjolskom jeziku
02:10
Dnevnik 2
02:50
Tema dana
03:02
Vinjeta
03:05
Dobar dan, Hrvatska
03:55
Informativka: Arheološka kulturna baština
04:00
Vijesti na engleskom jeziku
04:10
Kod nas doma
04:55
Otvoreno