Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Videospot dneva
09:05
O deklici, ki je sovražila knjige, gledališka predstava Vrtca Velenje
09:30
Žogarija (4), Kranj
10:00
Ustvarjalne iskrice (163, Etui za sončna očala
10:15
Napovedujemo
10:20
Jaz sem namočnejši, gledališka predstava Vrtca Velenje
10:45
Po Slakovi poti (2015), ponovitev 2. dela koncerta
11:50
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:15
Videostrani, obvestila
15:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
15:25
Vabimo k ogledu
15:30
Miš maš, Spanje in debelost, Otroški parlament
16:10
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
16:35
Nanovo, Študij v Ameriki
17:15
Ustvarjalne iskrice (164), Hodulje iz pločevink in kolebnica
17:30
Videostrani, obvestila
18:35
Napovedujemo
18:40
Ribiška družina Celje
19:30
Videospot dneva
19:35
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
Popotniške razglednice: Indonezija
21:00
2592. VTV magazin, regionalni - informativni program
21:20
Kultura, informativna oddaja
21:25
Napovedujemo
21:30
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
21:55
Veliki koncert ob 20-letnici skupine MI2, posnetek 2. dela
23:20
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:45
Videospot dneva
23:50
Videostrani, obvestila
08:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
10:00
Napovedujemo
10:05
Nanovo, Študij v Ameriki
10:50
Ustvarjalne iskrice (164), Hodulje iz pločevink in kolebnica
11:05
2592. VTV magazin, regionalni informativni program
11:25
Kultura, informativna oddaja
11:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:55
Videostrani, obvestila
15:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
15:25
Vabimo k ogledu
15:30
Dobro jutro, ponovitev
16:30
Miš maš, Karate
17:10
Čas za nas, tabornike!
17:45
Videostrani, obvestila
18:25
Napovedujemo
18:30
Regionalne novice
18:35
Popotniške razglednice: Indonezija
19:35
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
19:55
Napovedujemo
20:00
Iz oddaje Dobro jutro
21:00
Regionalne novice 3
21:05
Pop Corn, Alja, Žiga Deršek, Stray train
22:05
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
22:30
Skrbimo za zdravje: Lepotna kirurgija
23:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:55
Videospot dneva
00:00
Videostrani, obvestila
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
Videospot dneva
09:05
Miš maš, Karate
09:45
Čas za nas, tabornike!
10:15
Ustvarjalne iskrice (126), Alfred in Ficko
10:35
Napovedujemo
10:40
Pop Corn, Alja, Žiga Deršek, Stray train
11:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:10
Videostrani, obvestila
15:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
15:25
Vabimo k ogledu
15:30
Nanovo, Ko postanem bruc (statusi dijakov)
16:10
Videospot dneva
16:15
Kuhinjica
16:40
Mojca in medvedek Jaka, Jaka in čebelice
17:20
Očistimo gozdiček, gledališka predstava Vrtca Velenje
17:45
Ustvarjalne iskrice (127), Pika Nogavička
18:00
Videostrani, obvestila
18:25
Napovedujemo
18:30
Regionalne novice
18:35
2592. VTV magazin, regionalni - informativni program
18:55
Kultura, informativna oddaja
19:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
19:25
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Skrbimo za zdravje, Zobozdravstvo
21:05
Regionalne novice 3
21:10
Naj viža: ans. Braneta Klavžarja, Vražji muzikanti
22:25
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
22:50
Kmetijski razgledi
23:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:40
Videospot dneva
23:45
Videostrani, obvestila