Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Orfeo by Luigi Rossi conducted by Raphaël Pichon
11:30
InterMezzo
12:30
St Petersburg's Dance Open
14:00
The Magic of the Ballets Russes
14:30
Wiebo by Phillippe Découflé, DCA Company, Paris Philharmonie 2
15:55
InterMezzo
16:30
Gergiev conducts the Munich Phiharmonic: Bruckner Symphony 4 & Schubert Symphony 8
18:10
Penderecki conducts Penderecki and Krejčí at the Prague Festival
19:40
InterMezzo
20:30
L'Africaine by Meyerbeer at La Fenice
23:30
Christian Escoudé, Le Gitan
00:30
Melanie de Biasio - Montreal Jazz Festival
01:30
Daymé Arocena - Worldwide festival
02:45
Nels Cline and Julian Lage - Montreal Jazz Festival
03:40
Sylvain Rifflet 'Looking For Moondog' - Banlieues Bleues
04:40
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Vivaldi, Brescianello, Galuppi by Maurice Steger and Il Pomo d'Oro - Gstaad Menuhin Festival
09:50
Tim Mead & Les Accents: Vivaldi
10:35
InterMezzo
12:30
AFRO HARPING: Brandee Younger's Tribute to Dorothy Ashby feat. Mark Whitfield - WINTER JAZZ FEST
13:05
Shai Maestro 'The Stone Skipper'
14:00
Redstar Orkestar ft. T. de Pourquery - Banlieues Bleues
15:30
InterMezzo
16:30
Don Giovanni by Mozart at La Fenice
19:30
InterMezzo
20:30
Gautier Capuçon and Frank Braley play Beethoven at the Fondation Louis Vuitton
21:50
Christoph Eschenbach conducts the Gustav Mahler Jugendorchester in Abu Dhabi
23:00
InterMezzo
23:30
Magnetic Ensemble - D'Jazz Nevers
00:20
Daymé Arocena - Worldwide festival
01:35
Golden Gate Quartet - Jazz a Vienne
03:05
Avishai Cohen quartet - D'jazz Nevers
04:00
Jason Moran 'Fats Waller Party' at the Paris Jazz Festival
04:55
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Love Chapter 2 by Sharon Eyal and Gai Behar, Festival de Montpellier danse
09:30
Tribute to Hans Van Manen, Dutch National Ballet, Festival de Danse de Montpellier
10:45
Tribute to Hans Van Manen, Dutch National Ballet, Festival de Danse de Montpellier
12:00
InterMezzo
12:30
Riccardo Muti conducts Otello by Verdi
14:50
InterMezzo
16:30
The Coronation Mass by Mozart in Versailles
17:00
Valery Gergiev and the Marinsky Orchestre: Symphonies 6 & 7 by Prokofiev
19:00
InterMezzo
20:30
Bach's Saint John Passion with Le Concert Etranger
22:20
Thomas Dunford plays Bach at the Concertgebouw Brugge
23:25
InterMezzo
23:30
IGMAR THOMAS & THE CYPHER - WINTER JAZZ FEST
00:15
Tinissima quartet - Banlieues Bleues
01:15
Avishai Cohen quartet - D'jazz Nevers
02:15
Jaga Jazzist - Montreal Jazz Festival
03:15
Hal Singer Quintet 1970 - Jazz Archive
04:05
InterMezzo