Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

HTV 5
05:34
Eko zona
05:59
Labirint
06:24
Znanstvena petica - portreti: Ana Knežević
06:30
Vijesti na njemačkom jeziku
06:37
Baština u objektivu: Carl Seidl u Opatiji (R)
06:42
Crno-bijeli svijet (2), serija (12) (5/12)
07:32
Latino u ozračju tambure - Ricardo Luque i T. O. HRT-a - studio Bajsić, 22.11.2009.
08:45
I to je Hrvatska: Klis
08:59
Što je klasik? Thomas Bernhard. Mraz
09:31
Luka i prijatelji: Kuhanje
09:56
Vinjeta
10:01
Vijesti na španjolskom jeziku
10:08
Dnevnik 2
10:57
#ORMAR: Marta, dokumentarna reportaža (R)
11:02
Romano Bolković - 1 na 1: Dragan Čović, talk show
11:52
Informativka: Kućni ljubimci
11:56
Vijesti na engleskom jeziku
12:04
Kod nas doma (R)
12:49
Otvoreno (R)
13:34
Eko zona
13:59
Labirint
14:24
Znanstvena petica - portreti: Ana Knežević
14:30
Vijesti na njemačkom jeziku
14:37
Baština u objektivu: Carl Seidl u Opatiji (R)
14:42
Crno-bijeli svijet (2), serija (12) (5/12)
15:32
Latino u ozračju tambure - Ricardo Luque i T. O. HRT-a - studio Bajsić, 22.11.2009.
16:45
I to je Hrvatska: Klis
16:59
Što je klasik? Thomas Bernhard. Mraz
17:31
Luka i prijatelji: Kuhanje
17:56
Vinjeta
18:01
Vijesti na španjolskom jeziku
18:08
Dnevnik 2
18:57
#ORMAR: Marta, dokumentarna reportaža (R)
19:02
Romano Bolković - 1 na 1: Dragan Čović, talk show
19:52
Informativka: Kućni ljubimci
19:56
Vijesti na engleskom jeziku
20:04
Kod nas doma (R)
20:49
Otvoreno (R)
21:34
Eko zona
21:59
Labirint
22:24
Znanstvena petica - portreti: Ana Knežević
22:30
Vijesti na njemačkom jeziku
22:37
Baština u objektivu: Carl Seidl u Opatiji (R)
22:42
Crno-bijeli svijet (2), serija (12) (5/12)
23:32
Latino u ozračju tambure - Ricardo Luque i T. O. HRT-a - studio Bajsić, 22.11.2009.
00:45
I to je Hrvatska: Klis
00:59
Što je klasik? Thomas Bernhard. Mraz
01:31
Luka i prijatelji: Kuhanje
01:56
Vinjeta
02:01
Vijesti na španjolskom jeziku
02:08
Dnevnik 2
02:57
#MIKSER - NINA MIA ČIKEŠ I MODA, dokumentarna reportaža (R)
03:01
#ON I ONA: Mirna i Matija, dokumentarna reportaža (R)
03:06
Sve će biti dobro, serija (95/180)
03:51
Iz riznica hrvatskih muzeja: Majstori zlatari u Hrvatskom zagorju I (10:28)
04:01
Informativka: Unos vozila iz EU
04:05
Vijesti na engleskom jeziku
04:13
Kod nas doma (R)
04:58
Otvoreno (R)
05:43
Izvan formata
06:33
Jedno djelo (3): Josip Vaništa: Beskonačni štap / U Počast Manetu
06:41
Vijesti na njemačkom jeziku
06:48
Baština u objektivu: Draguč (R)
06:53
Druga strana (20.01.)
07:19
Klub 7 (R)
08:14
Gučogorske češljare, emisija pučke i predajne kulture
08:43
Prometej
09:06
Glas domovine
09:28
Navrh jezika: Ono čega nema
09:40
Fotografija u Hrvatskoj: Hrvoje Slovenac
09:54
#TVORNICA: Ručni satovi, dokumentarna reportaža (R)
09:58
Vinjeta
10:01
Vijesti na španjolskom jeziku
10:08
Dnevnik 2
10:57
#MIKSER - NINA MIA ČIKEŠ I MODA, dokumentarna reportaža (R)
11:01
#ON I ONA: Mirna i Matija, dokumentarna reportaža (R)
11:06
Sve će biti dobro, serija (95/180)
11:51
Iz riznica hrvatskih muzeja: Majstori zlatari u Hrvatskom zagorju I (10:28)
12:01
Informativka: Unos vozila iz EU
12:05
Vijesti na engleskom jeziku
12:13
Kod nas doma (R)
12:58
Otvoreno (R)
13:43
Izvan formata
14:33
Jedno djelo (3): Josip Vaništa: Beskonačni štap / U Počast Manetu
14:41
Vijesti na njemačkom jeziku
14:48
Baština u objektivu: Draguč (R)
14:53
Druga strana (20.01.)
15:19
Klub 7 (R)
16:14
Gučogorske češljare, emisija pučke i predajne kulture
16:43
Prometej
17:06
Glas domovine
17:28
Navrh jezika: Ono čega nema
17:40
Fotografija u Hrvatskoj: Hrvoje Slovenac
17:54
#TVORNICA: Ručni satovi, dokumentarna reportaža (R)
17:58
Vinjeta
18:01
Vijesti na španjolskom jeziku
18:08
Dnevnik 2
18:57
#MIKSER - NINA MIA ČIKEŠ I MODA, dokumentarna reportaža (R)
19:01
#ON I ONA: Mirna i Matija, dokumentarna reportaža (R)
19:06
Sve će biti dobro, serija (95/180)
19:51
Iz riznica hrvatskih muzeja: Majstori zlatari u Hrvatskom zagorju I (10:28)
20:01
Informativka: Unos vozila iz EU
20:05
Vijesti na engleskom jeziku
20:13
Kod nas doma (R)
20:58
Otvoreno (R)
21:43
Izvan formata
22:33
Jedno djelo (3): Josip Vaništa: Beskonačni štap / U Počast Manetu
22:41
Vijesti na njemačkom jeziku
22:48
Baština u objektivu: Draguč (R)
22:53
Druga strana (20.01.)
23:19
Klub 7 (R)
00:14
Gučogorske češljare, emisija pučke i predajne kulture
00:43
Prometej
01:06
Glas domovine
01:28
Navrh jezika: Ono čega nema
01:40
Fotografija u Hrvatskoj: Hrvoje Slovenac
01:54
#TVORNICA: Ručni satovi, dokumentarna reportaža (R)
01:58
Vinjeta
02:01
Vijesti na španjolskom jeziku
02:08
Dnevnik 2
02:57
rubrika Jezik na vagi: Moderna komunikacija, dokumentarna reportaža (R)
03:02
Sve će biti dobro, serija (96/180)
03:43
Iz riznica hrvatskih muzeja: majstori zlatari u Hrvatskom zagorju II (10:08)
03:53
Informativka: Volontiranje
03:57
Vijesti na engleskom jeziku
04:05
Kod nas doma (R)
04:50
Puls (R)
05:45
Globalna Hrvatska
06:25
Vijesti na njemačkom jeziku
06:32
Manjinski mozaik: Liječnik za dušu
06:48
Koncert COLONIA - 1.dio - Naših 20 godina, Dom sportova 5.11.2016. (57:54)
07:46
Luda kuća (1), humoristična serija (34/35)
08:22
Peti dan
09:22
Zauvijek skladatelj - Zoran Juranić (37:08)
10:01
Vijesti na španjolskom jeziku
10:08
Dnevnik 2
10:57
rubrika Jezik na vagi: Moderna komunikacija, dokumentarna reportaža (R)
11:02
Sve će biti dobro, serija (96/180)
11:43
Iz riznica hrvatskih muzeja: majstori zlatari u Hrvatskom zagorju II (10:08)
11:53
Informativka: Volontiranje
11:57
Vijesti na engleskom jeziku
12:05
Kod nas doma (R)
12:50
Puls (R)
13:45
Globalna Hrvatska
14:25
Vijesti na njemačkom jeziku
14:32
Manjinski mozaik: Liječnik za dušu
14:48
Koncert COLONIA - 1.dio - Naših 20 godina, Dom sportova 5.11.2016. (57:54)
15:46
Luda kuća (1), humoristična serija (34/35)
16:22
Peti dan
17:22
Zauvijek skladatelj - Zoran Juranić (37:08)
18:01
Vijesti na španjolskom jeziku
18:08
Dnevnik 2
18:57
rubrika Jezik na vagi: Moderna komunikacija, dokumentarna reportaža (R)
19:02
Sve će biti dobro, serija (96/180)
19:43
Iz riznica hrvatskih muzeja: majstori zlatari u Hrvatskom zagorju II (10:08)
19:53
Informativka: Volontiranje
19:57
Vijesti na engleskom jeziku
20:05
Kod nas doma (R)
20:50
Puls (R)
21:45
Globalna Hrvatska
22:25
Vijesti na njemačkom jeziku
22:32
Manjinski mozaik: Liječnik za dušu
22:48
Koncert COLONIA - 1.dio - Naših 20 godina, Dom sportova 5.11.2016. (57:54)
23:46
Luda kuća (1), humoristična serija (34/35)
00:22
Peti dan
01:22
Zauvijek skladatelj - Zoran Juranić (37:08)
02:01
Vijesti na španjolskom jeziku
02:08
Dnevnik 2
02:57
Puls (2): Novi susjedi, dokumentarna reportaža (R)
03:10
Sve će biti dobro, serija (97/180)
03:54
Vijesti na engleskom jeziku
04:01
Ljubavni život domobrana, hrvatski film (12)