Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:00
InterMezzo
08:30
R+R=NOW (Glasper, Scott, Hodge, McFerrin...) - Jazz a Vienne
09:30
Amjad Ali Khan at Philharmonie de Paris - Raga Night
10:30
Christian Scott aTunde Adjuah - Jazz a Vienne
11:30
InterMezzo
12:30
Madrigals (Book VII) by Monteverdi - Les Arts Florissants
14:45
Falla, Albéniz - Rocío Márquez, Orchestre Philharmonique Royal de Liege, Christian Arming
16:10
InterMezzo
16:30
Noé by Thierry Malandain, Théâtre national de Chaillot
17:40
Beauty and the Beast by Thierry Malandain performed by the Malandain Ballet Biarritz
19:00
L'Apres-midi d'un faune by Thierry Malandain
19:15
InterMezzo
20:30
Gara Garayev's 100th Anniversary Concert in Saint Petersburg
22:20
Gara Garayevs's Violin Sonata and 24 Preludes for piano with Vadim Repin and Murad Huseynov
23:30
Naissam Jalal - Banlieues Bleues
00:30
Renaud Garcia Fons 'Solo' - Au fil des Voix festival
01:20
Amjad Ali Khan at Philharmonie de Paris - Raga Night
02:20
Daymé Arocena - Worldwide festival
03:35
Pura Fé at the Alhambra in Paris - Au fil des Voix festival
04:15
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Daniele Gatti conducts Salome by Strauss at the Dutch National Opera & Ballet Amsterdam
10:20
Falla, Albéniz - Rocío Márquez, Orchestre Philharmonique Royal de Liege, Christian Arming
11:40
InterMezzo
12:30
Coppelia by the Bordeaux Opera Ballet - Teatro La Fenice
14:15
Mata Hari by Ted Brandsen, Dutch National Ballet
16:10
InterMezzo
16:30
Daniil Trifonov - Bach, Beethoven, Liszt
18:25
Tugan Sokhiev and the Orchestre du Capitole de Toulouse: Azagra, Beethoven, Bartok
19:45
InterMezzo
20:30
Mozart's Mitridate at the Théâtre des Champs-Elysées
23:30
Quincy Jones - 1961
00:00
John Escreet trio - Bimhuis
01:00
Anouar Brahem, Dave Holland, Jack Dejohnette - Philharmonie de Paris
02:35
Otis Taylor - Sons d'hiver
03:25
All stars band: Lenny White, Biréli Lagrene, Antonio Farao, Eddie Gomez - Jazz en Baie
04:30
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Riccardo Chailly conducts Rossini's Petite Messse Solennelle
09:55
Kristjan Järvi conducts Pärt and Mahler Estonian National Symphony Orchestra
11:30
InterMezzo
12:30
Tom Harrell feat. Esperanza Spalding - Jazz a Vienne
13:25
Delvon Lamarr Organ Trio - Festival International de Jazz de Montréal
14:10
Gilad Hekselman trio with Mark Turner - Festival International de Jazz de Montréal
15:35
InterMezzo
16:00
Valery Gergiev and the Munich Philharmonic: Mahler's Symphony No 8
17:50
Don Pasquale by Donizetti at La Monnaie, Brussels
20:05
InterMezzo
20:30
Orchestre philharmonique de Monte-Carlo and Kazuki Yamada: Debussy, Liszt, Ravel
22:05
Tugan Sokhiev and the Orchestre du Capitole de Toulouse: Weber, MacMillan, Prokofiev
23:30
Shabaka and the Ancestors - Festival International de Jazz de Montreal
00:50
Naissam Jalal - Banlieues Bleues
01:50
Orchestre National de Jazz /Olivier Benoit : EUROPA 'Paris' - DJazz Festival de Nevers
02:50
Mark Guiliana Jazz Quartet - Festival International de Jazz de Montréal
04:00
Juan José Mosalini et Sandra Rumolino - Alma de Tango - Au Fil des Voix
04:45
InterMezzo