Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Prešernov smenj v Kranju, reportaža
09:40
Gorenjska poročila, 5788. informativna oddaja
10:00
Okusi Radolce: Tržnica lokalnih dobrot, reportaža
11:00
Pustni karneval v Radovljici, reportaža
11:20
Razvojna okrogla miza na Jesenicah, posnetek
11:50
Uspešno leto v BSC Kranj, pogovorna oddaja
12:00
Videostrani
14:00
Dora: Tadej Golob, pogovorna oddaja
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Osrednja proslava ob prazniku Občine Žirovnica, reportaža
18:40
Gorenjska poročila, 5789. informativna oddaja
19:00
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
20:00
Tokrat grem volit, oddaja
20:30
Mura Raba tour, oddaja
21:00
Sledi korakov: Prvi kavarniški večer, pogovorna oddaja
21:40
Gorenjska poročila, 5789. informativna oddaja
22:00
1. kavarniški večer: boj z boleznijo, pogovorna oddaja
23:00
Smučarski tek politikov, diplomatov in gospodarstvenikov, reportaža
23:40
Gorenjska poročila, 5789. informativna oddaja
00:00
Alpska hokejska liga, SIJ Acroni Jesenice- HK SŽ Olimpija, posnetek tekme
01:00
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Pravljične minute za najmljaše
09:40
Gorenjska poročila, 5790. informativna oddaja
10:00
Branju prijazne občine, reportaža
10:20
Pustni karneval v Radovljici, reportaža
12:45
Videostrani
14:00
Ujemi sanje, zabavno glasbena oddaja
16:15
Kuhinjica, kuharska oddaja
16:45
Starodobnik TV, oddaja
17:40
Žogarija Alpe – Jadran – Donava, oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5790. informativna oddaja
19:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
19:25
Kulinarični kotiček: Slastni krofi s Trojan, reportaža
20:00
Gostilna Pr' Francet, zabavno glasbena oddaja
21:00
Slovenska čebelarska dediščina, 3. del dokumentarne serije
21:40
Gorenjska poročila, 5790. informativna oddaja
22:00
Polka in majolka, zabavno-glasbena oddaja
23:00
Mura raba tour, oddaja
23:40
Gorenjska poročila, 5790. informativna oddaja
00:00
Med rudarji: 4.dritl, oddaja
01:55
Videostrani
08:00
Kuža pazi in še kaj, posnetek otroške prireditve
08:40
Ptičja ohcet, otroška predstava
09:40
Gorenjska poročila, 5790. informativna oddaja
10:00
Mura Raba tour, oddaja
10:30
Dober pogled, oddaja o lovstvu
13:15
Tokrat grem volit, oddaja
13:25
Alpska hokejska liga, SIJ Acroni Jesenice- HK SŽ Olimpija posnetek tekme
14:45
Kulinarični kotiček: Slastni krofi s Trojan, reportaža
15:00
Žogarija Alpe – Jadran – Donava, oddaja
15:40
Smučarski tek politikov, diplomatov in gospodarstvenikov, reportaža
16:30
26. Jurčičev pohod, reportaža
17:40
Branju prijazne občine, reportaža
18:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:30
Čira čara, otroška oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5790. informativna oddaja
19:00
Starodobnik TV, oddaja
20:00
Razvojna okrogla miza na Jesenicah, posnetek
20:30
Pesem združuje, Zborovski koncert iz Kranja
21:20
Pust 2019: Godlarji iz Šenčurja, reportaža
21:40
Gorenjska poročila, 5790. informativna oddaja
22:00
Med rudarji: 4.dritl, oddaja
23:40
Gorenjska poročila, 5790. informativna oddaja
00:00
“Zaigraj i zapjevaj”, celovečerni folklorni festival
02:10
Videostrani