Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV3
06:40
Pokal šestih narodov... Komentator: Grega Sever.
08:35
Španska liga... Komentator: Gregor Žvab.
10:25
Ligue 1... Komentator: Primož Podsedenšek.
12:20
Ligue 1... Komentator: Gregor Gajšek.
14:15
Francoska liga... Komentator: Lojze Grčman.
15:45
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
17:10
NCAA... Komentator: Luka Potočnik.
19:15
Sanjsko moštvo... Komentator: Marko Premrl.
19:40
NCAA... Komentator: Gregor Žvab.
21:45
Svetovno prvenstvo... Komentator: Robert Kukovica.
23:45
Ligue 1... Komentator: Primož Podsedenšek.
01:30
Bundesliga... Komentator: Mitja Hozjan.
03:00
Avstralska liga... Komentator: Gregor Gajšek.
05:00
Eurocup... Komentator: Gregor Gajšek.
06:45
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab.
08:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
10:00
Prijateljska tekma, ženske... Komentator: Grega Sever.
11:30
Prijateljska tekma, ženske... Komentator: Grega Sever.
13:00
Bundesliga... Komentator: Mitja Hozjan.
14:30
Francoska liga... Komentator: Lojze Grčman.
16:00
Futsal magazin... Komentator: Marko Premrl.
16:30
NHL... Komentator: Uroš Puš.
18:25
Prijateljska tekma, ženske... Komentator: Gregor Gajšek.
20:15
Sanjsko moštvo... Komentator: Marko Premrl.
20:40
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Luka Cotič.
22:45
Svetovno prvenstvo... Komentator: Robert Kukovica.
23:45
Svetovno prvenstvo... Komentator: Robert Kukovica.
00:45
Xtreme Collxtion... Komentator: Luka Potočnik.
01:15
Pokal šestih narodov... Komentator: Grega Sever.
03:15
Španska liga... Komentator: Žiga Ikič.
05:00
Prijateljska tekma, ženske... Komentator: Gregor Gajšek.
06:30
Prijateljska tekma, ženske... Komentator: Gregor Gajšek.
08:00
Eurocup... Komentator: Luka Potočnik.
09:45
TV Shopping
10:00
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab.
11:45
V družbi prvakov.
12:00
Prijateljska tekma, ženske... Komentator: Primož Podsedenšek.
13:25
Španska liga... Komentator: Luka Cotič.
15:30
Xtreme Collxtion... Komentator: Luka Potočnik.
15:55
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Nejc Mravlja.
17:55
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
19:45
V družbi prvakov.
19:55
Prijateljska tekma, ženske... Komentator: Primož Podsedenšek.
21:45
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič in Robert Ferenčak.
22:15
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič in Robert Ferenčak.
22:45
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič in Robert Ferenčak.
23:15
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič in Robert Ferenčak.
23:45
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič in Robert Ferenčak.
00:30
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič in Robert Ferenčak.
01:15
Svetovno prvenstvo... Komentator: Robert Kukovica.
02:15
FIFA Football Show... Komentator: Marko Premrl.
02:45
Sanjsko moštvo... Komentator: Marko Premrl.
03:15
Španska liga... Komentator: Luka Cotič.
05:00
Francosko državno prvenstvo, ženske... Komentator: Robert Kukovica.