Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
2816. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Videospot dneva
10:50
30 LET VTV: IZBRANO IZ ARHIVA: Ali jih poznate? Gost Ivo Ban
11:50
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
12:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:35
Iz oddaje Dobro jutro
13:25
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Parada humorja, posnetek prireditve, 2000, 1.del
17:30
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
Mojca in medvedek Jaka, oddaja za otroke
18:45
Spoznajmo jih … Anja Vodošek, Rok Tadej Brunšek, klavir, GŠ Velenje
18:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:15
Videospot dneva
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Glasbeni labirint, oddaja o narodno-zabavni glasbi 1
21:15
Potovanje med zgodovino in lepotami Dolomitov, 3. del
21:50
Spoznajmo jih … Anja Vodošek, Rok Tadej Brunšek, klavir, GŠ Velenje
21:55
30 LET VTV: IZBRANO IZ ARHIVA: Glasbeni gost: Šank rock, 1991
22:15
Iz oddaje Dobro jutro
23:05
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:35
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
30 LET VTV: IZBRANO IZ ARHIVA: Skrbimo za zdravje: Popuščanje srca, 2008
11:10
Videospot dneva
11:15
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:10
Iz oddaje Dobro jutro
13:00
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Parada humorja, posnetek prireditve, 2000, 2.del
17:30
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
MIŠ MAŠ, otroška oddaja
18:40
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Veronika Gams, harfa, GŠ Velenje
18:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:10
Videospot dneva
19:15
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
30 LET VTV: IZBRANO IZ ARHIVA: Popotniške razglednice - ZDA, 2006
21:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:05
Okarina Folk festival Bled, 1997: Matching Ties, posnetek koncerta
22:05
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Veronika Gams, harfa, GŠ Velenje
22:10
Videospot dneva
22:15
Iz oddaje Dobro jutro
23:05
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:35
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozbavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
MIŠ MAŠ, otroška oddaja
09:40
Ljubezen, družina, vrednote in medsebojni odnosi: gost prof. dr. Janek Musek
10:40
Jutranji pogovori 1
12:10
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
12:35
30 LET VTV: IZBRANO IZ ARHIVA: Informativni program 8
13:20
30 LET VTV: IZBRANO IZ ARHIVA: Orfejčkova parada, 1998, 1. del
14:50
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Jutranji pogovori 2
17:30
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Veronika Gams, harfa, GŠ Velenje
17:35
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Mojca in medvedek Jaka, otroška oddaja
18:40
Spoznajmo jih … Pia Landeker, Lenart Šonc, klavir, GŠ Velenje
18:45
Dotiki gora: Pršivec
19:05
Vrtnarski kotiček
19:15
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
2817. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Andreja Šadl, harfa, GŠ Velenje
20:35
30 LET VTV: IZBRANO IZ ARHIVA: Pro arte, posnetek koncerta v Velenju
22:05
30 LET VTV: IZBRANO IZ ARHIVA: Popotniške razglednice - ZDA, 2006
23:05
30 LET VTV: IZBRANO IZ ARHIVA: Helena Blagne in Globus band, posnetek koncerta
23:55
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
00:25
Nočni program