Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
Župan z vami: Tilen Klugler, župan MO Slovenj Gradec
12:40
Videospot dneva
12:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
13:10
Iz oddaje Dobro jutro
14:00
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
MIŠ MAŠ, Organizira svoj prosti čas
18:45
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Vita Hofinger Mihelič, klavir
18:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:10
Videospot dneva
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Popotniške razglednice: Indonezija
21:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:05
POP CORN, glasbena oddaja
22:05
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Vita Hofinger Mihelič, klavir
22:10
Iz oddaje Dobro jutro
23:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:30
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozbavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
MIŠ MAŠ, Organizira svoj prosti čas
09:40
Jutranji pogovori 1
11:10
Videospot dneva
11:15
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:40
Butalci, Poletno gledališče Studenec
13:55
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Jutranji pogovori 2
17:30
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Nika Oder, flavta
17:35
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
IZ NAŠEGA ARHIVA: Lahko noč, otroci! Cepetavček
18:20
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Enej Jezernik, fagot
18:25
Dotiki gora: Visoki Kanin
18:45
Vrtnarski kotiček
18:55
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
2783. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
Festival Vurberk 2016, 1. del
21:45
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Enej Jezernik, fagot
21:50
Popotniške razglednice: Indonezija
22:50
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:20
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
MIŠ MAŠ, Organizira svoj prosti čas
09:40
2782. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:10
Vrtnarski kotiček
10:20
2783. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:50
Lepote sveta: Kitajska, 1. del
11:20
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:50
Jutranji pogovori 1
13:20
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
14:10
Župan z vami: mag. Branko Kidrič, župan Občine Rogaška Slatina
15:10
Videostrani, obvestila
17:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
17:55
Napovedujemo
18:00
Mojca in medvedek Jaka, Jesensko druženje
18:40
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Matej Ferlež, klavir
18:45
SKRBIMO ZA ZDRAVJE: Lepotna kirurgija
19:45
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
NAJ VIŽA, oddaja z narodno-zabavno glasbo
21:15
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Vita Hofinger Mihelič, klavir
21:20
Jutranji pogovori 2
22:50
Znakovni jezik 10
23:10
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:40
Nočni program