Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:15
InterMezzo
08:30
Ivan Fischer conducts Beethoven at the Concertgebouw: Symphonies 1, 2 & 5
10:10
Ivan Fischer conducts Beethoven at the Concertgebouw: Symphonies 3 & 4
11:50
InterMezzo
12:30
Iván Fischer conducts Prokofiev and Stravinsky with the Budapest Festival Orchestra
14:05
Iván Fischer conducts Symphonies 1 & 2 by Brahms with the Budapest Festival Orchestra
15:35
InterMezzo
16:00
Zara McFarlane at Pori Jazz Festival
17:00
Silvia Perez Cruz at Les Suds A Arles
18:00
Raphaël Pichon conducts Saint John Passion by Bach at the Philharmonie de Paris
19:55
InterMezzo
20:30
Jérémie Rohrer conducts Il Monde della Luna by Haydn at the Opéra de Monte-Carlo
22:55
InterMezzo
23:30
Airelle Besson - Jazz sous les pommiers
00:30
ROBERT GLASPER EXPERIMENT SPECIAL GUEST YASIIN BEY AKA MOS DEF
01:30
Roy Hargrove quintet, festival Jazz en Tete
02:30
Dr John & The Nite Trippers at Jazz sous les pommiers
04:00
Marc Ribot Ceramic Dog at Cully Jazz Festival
05:20
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Young People's Concerts: What is Sonata Form?
09:30
Samson by Haendel at the Misteria Paschalia Festival in Krakow
12:15
InterMezzo
12:30
La Wally by Catalani at the Grand-Théâtre de Geneve
14:40
Tugan Sokhiev and the Orchestre du Capitole de Toulouse : Rimsky-Korsakov, Rachmaninov, Brahms
16:05
InterMezzo
16:30
Iván Fischer and the Budapest Festival Orchestra : Requiem by Mozart
18:05
Iván Fischer conducts Bartók with the Budapest Festival Orchestra
19:40
InterMezzo
20:30
Joachim Kuhn and Mal Waldron - Jazz Archive
21:05
TRIO JOACHIM KÜHN - DANIEL HUMAIR - BRUNO CHEVILLON « WE RE-REMEMBER J.F. » at LIKE A JAZZ MACHINE
22:05
MICHEL CAMILO-TOMATITO at Jazz sous les pommiers
23:05
InterMezzo
23:30
Go Go Penguin - Jazz sous les pommiers
00:30
TRIO JOACHIM KÜHN - DANIEL HUMAIR - BRUNO CHEVILLON « WE RE-REMEMBER J.F. » at LIKE A JAZZ MACHINE
01:25
Laurent De Wilde 'Over The Clouds' Trio - Banlieues Bleues
02:15
Zhenya Strigalev's Never Group - EFG London Jazz Festival
03:05
Esbjorn Svensson Trio - Jazz A Juan
04:05
Zara McFarlane at Pori Jazz Festival
05:10
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Phronesis & Engines orchestra - EFG London Jazz Festival
09:45
Marc Ribot Ceramic Dog at Cully Jazz Festival
11:00
Michael Janisch Band - EFG London Jazz Festival
11:55
InterMezzo
12:30
Iván Fischer and the Budapest Festival Orchestra : Turangalîlâ Symphonie by Messiaen
13:55
Ivan Fischer conducts Beethoven at the Concertgebouw: Symphonies 8 & 9
15:40
InterMezzo
16:30
Newark choreography by Trisha Brown, Opéra de Lyon ballet
17:10
For M. G. the movie by T.Brown. Opéra National de Lyon
17:45
Comme ils respirent - A dancer's life by Claire Orantin
18:40
Berliner Phiharmoniker and Paavo Järvi in Bayreuth - Wagner, Beethoven
20:00
InterMezzo
20:30
Ivan Fischer conducts Beethoven at the Concertgebouw: Symphonies 8 & 9
22:10
Ivan Fischer conducts Schubert and Bruckner with the Budapest Festival Orchestra
23:45
Esbjörn Svensson Trio - Jazz In Marciac
00:35
MARCEL, RAMI & BACHAR KHALIFÉ at Détours de Babel
01:50
Laurent De Wilde and Otisto 23 'Fly' with Guillaume Perret - Banlieues Bleues
03:05
Roy Hargrove 5tet + special guest Yasiin Bey - Jazz a Vienne
04:40
Joel Harrison - Winter Jazz Fest
05:21
InterMezzo