Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:00
InterMezzo
08:30
René Jacobs conducts King Arthur by Purcell at the Staatsoper Berlin
11:20
InterMezzo
12:30
Paavo Järvi conducts Tchaikovsky and Shostakovich with the Orchestre de Paris
14:00
Maxim Vengerov at Salle Gaveau - Paris Mezzo Festival
15:50
InterMezzo
16:30
I Capuleti e I Montecchi by Bellini at La Fenice
18:45
Thomas Dunford plays Bach at the Concertgebouw Brugge
19:50
InterMezzo
20:30
An evening with Anne Teresa De Keersmaeker at the Opéra National de Paris
22:05
The Lisbon Peace choreography by Anne Teresa de Keersmaeker
22:40
InterMezzo
23:30
Chucho Valdes & The Afrocuban Allstar invite Buika at Jazz A Vienne festival
00:25
Tinissima quartet - Banlieues Bleues
01:20
Volcan Trio - Jazz in Marciac
02:30
Rubalcaba Trio - Munich Klaviersommer
04:10
Melingo at festival d'Ile de France
05:00
Magnetic Ensemble - D'Jazz Nevers
06:00
InterMezzo
08:30
Esa-Pekka Salonen conducts Bartók with the Orchestre de Paris
10:00
Salonen conducts Stravinsky in Helsinki
11:15
InterMezzo
12:30
Haydn: Symphonies Nos.1, 39 & 49 - Il Giardino Armonico, Giovanni Antonini
13:50
Music and Dance for a While with l'Arpeggiata
15:30
InterMezzo
16:30
New Orleans, Street Jazz & Dirty Rap
17:30
Salif Keita Acoustic at the Carreau du Temple, Paris
18:30
Hugh Masekela at Paris Jazz Festival
19:30
InterMezzo
20:30
The Tempest by Thomas Ades at the Metropolitan Opera
22:35
InterMezzo
23:30
Chassol 'Big Sun' at La Villette Sonique
00:30
Volcan Trio - Jazz in Marciac
01:40
Chucho Valdes & The Afrocuban Allstar invite Buika at Jazz A Vienne festival
02:40
Meschell Ndegeocello - Banlieues Bleues
03:40
Michel Portal Quintet - Europa Jazz
04:30
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Nevermind plays Telemann
09:25
Jean Rondeau and Thomas Dunford: Couperin, Visée, d'Anglebert, Forqueray
10:10
A lute recital with Thomas Dunford : Dowland, Kapsberger, Dalza
11:20
InterMezzo
12:30
L'Etoile by Chabrier at the DNO Amsterdam
14:25
Daniel Barenboim plays Schubert's piano sonata D 958
15:05
InterMezzo
16:30
Daniel Barenboim plays Schubert's sonata D 959
17:10
Geneva International Music Competition 2014 - Flute
19:00
InterMezzo
20:30
Dave Brubeck Quartet
21:05
Keith Jarrett, Charles Lloyd, Jack Dejohnette... - Jazz Archive
21:45
Satchmo special: Louis Armstrong and his all stars, 1959
22:45
InterMezzo
23:30
Jacob Collier - Montreux Jazz Festival
00:30
Yaron Herman 'Everyday' at La Villette jazz festival
01:40
Michel Portal Quintet - Europa Jazz
02:30
Salif Keita Acoustic at the Carreau du Temple, Paris
03:30
Tinissima quartet - Banlieues Bleues
04:30
InterMezzo