Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV3
06:45
FIFA Football Show... Komentator: Marko Premrl.
07:15
CHL Liga prvakov... Komentator: Primož Podsedenšek.
09:15
FIBA Liga prvakov... Komentator: Gregor Gajšek.
11:00
Eurocup... Komentator: Mitja Hozjan.
12:45
Eurocup... Komentator: Robert Kukovica.
14:30
TV Shopping
15:00
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
16:00
Hrvaška liga... Komentator: Gregor Gajšek.
17:55
Eurocup... Komentator: Primož Podsedenšek.
20:00
FIBA Basketball... Komentator: Luka Cotič.
20:25
FIBA Liga prvakov... Komentator: Gregor Žvab.
22:30
Svetovno prvenstvo v kratkih bazenih... Komentator: Luka Potočnik.
00:30
Španska liga... Komentator: Luka Cotič.
00:45
Sanjsko moštvo... Komentator: Marko Premrl.
01:15
Avstralska liga... Komentator: Uroš Puš.
03:00
Avstralska liga... Komentator: Primož Podsedenšek.
05:00
Belgijska liga... Komentator: Nejc Mravlja.
07:00
SEHA Liga... Komentator: Žiga Ikič.
08:30
SEHA Liga... Komentator: Mitja Hozjan.
10:00
CHL Liga prvakov... Komentator: Primož Podsedenšek.
12:00
FIBA Liga prvakov... Komentator: Gregor Žvab.
13:45
Eurocup... Komentator: Primož Podsedenšek.
15:30
Eurocup... Komentator: Robert Kukovica.
17:15
Eurocup... Komentator: Gregor Gajšek.
19:00
TV Shopping
19:30
Serie A... Komentator: Marko Lazar.
21:30
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
22:30
Svetovno prvenstvo v kratkih bazenih... Komentator: Luka Potočnik.
00:45
Serie A magazin... Komentator: Žiga Ikič.
01:15
Avstralska liga... Komentator: Luka Potočnik.
03:00
Turška liga... Komentator: Gregor Žvab.
05:00
Serie A... Komentator: Marko Lazar.
06:45
Soy Futbol... Komentator: Marko Premrl.
07:15
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
09:15
Serie A... Komentator: Marko Lazar.
11:00
Turška liga... Komentator: Primož Podsedenšek.
13:00
Španska liga... Komentator: Gregor Žvab.
14:45
TV Shopping
15:15
Worldies... Komentator: Mitja Hozjan.
15:30
Serie A magazin... Komentator: Žiga Ikič.
15:55
Turška liga, ženske... Komentator: Robert Kukovica.
18:00
Sanjsko moštvo... Komentator: Marko Premrl.
18:30
NHL... Komentator: Uroš Puš.
20:25
Belgijska liga... Komentator: Primož Podsedenšek.
22:30
Svetovno prvenstvo v kratkih bazenih... Komentator: Luka Potočnik.
00:45
Ligue 1... Komentator: Mitja Hozjan.
01:15
Liga Nova KBM... Komentator: Gregor Žvab.
03:00
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
05:00
Turška liga, ženske... Komentator: Robert Kukovica.