Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV3
06:00
Francosko državno prvenstvo, moški... Komentator: Robert Kukovica.
07:00
Prijateljska tekma, ženske... Komentator: Gregor Gajšek.
08:30
Prijateljska tekma, ženske... Komentator: Gregor Gajšek.
10:00
Prijateljska tekma, ženske... Komentator: Primož Podsedenšek.
11:30
Prijateljska tekma, ženske... Komentator: Primož Podsedenšek.
13:00
Prijateljska tekma, ženske... Komentator: Primož Podsedenšek.
14:30
FIFA Football Show... Komentator: Marko Premrl.
15:00
Xtreme Collxtion... Komentator: Luka Potočnik.
15:30
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič in Robert Ferenčak.
16:00
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič in Robert Ferenčak.
16:30
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič in Robert Ferenčak.
17:00
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič in Robert Ferenčak.
17:30
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič in Robert Ferenčak.
18:15
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič in Robert Ferenčak.
19:00
TV Shopping
19:30
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič in Andrej Brunšek.
20:15
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič in Damijan Klopčič.
21:00
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič in Andrej Brunšek.
21:45
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič in Damijan Klopčič.
22:30
Francosko državno prvenstvo, moški... Komentator: Luka Potočnik.
23:30
Francosko državno prvenstvo, moški... Komentator: Luka Potočnik.
00:30
Francosko državno prvenstvo, ženske... Komentator: Luka Potočnik.
01:30
Francosko državno prvenstvo, ženske... Komentator: Luka Potočnik.
02:30
Sanjsko moštvo... Komentator: Marko Premrl.
03:00
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Luka Cotič.
05:00
Španska liga... Komentator: Luka Cotič.
07:00
Soy Futbol... Komentator: Marko Premrl.
07:30
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
08:30
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
09:30
Prijateljska tekma, ženske... Komentator: Grega Sever.
11:00
Prijateljska tekma, ženske... Komentator: Grega Sever.
12:30
Prijateljska tekma, ženske... Komentator: Gregor Gajšek.
14:00
Prijateljska tekma, ženske... Komentator: Gregor Gajšek.
15:30
Prijateljska tekma, ženske... Komentator: Gregor Gajšek.
17:00
Prijateljska tekma, ženske... Komentator: Primož Podsedenšek.
18:30
Sanjsko moštvo... Komentator: Marko Premrl.
19:00
TV Shopping
19:30
NHL... Komentator: Luka Cotič.
21:30
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Nejc Mravlja.
23:15
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Luka Cotič.
01:15
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Nejc Mravlja.
03:00
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Luka Cotič.
05:00
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
06:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
08:00
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
09:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
11:00
Prijateljska tekma, ženske... Komentator: Primož Podsedenšek.
12:30
Liga Nova KBM... Komentator: Gregor Žvab.
14:15
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
15:15
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
16:15
Španska liga... Komentator: Robert Kukovica.
18:00
TV Shopping
18:30
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič in Robert Ferenčak.
19:00
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič in Robert Ferenčak.
19:30
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič in Robert Ferenčak.
20:00
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič in Robert Ferenčak.
20:25
EHF pokal... Komentator: Grega Sever.
22:15
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič in Robert Ferenčak.
23:00
Evropsko prvenstvo... Komentator: Žiga Ikič in Robert Ferenčak.
23:45
FIBA Liga prvakov... Komentator: Gregor Gajšek.
01:30
FIBA Liga prvakov... Komentator: Gregor Žvab.
03:15
Španska liga... Komentator: Robert Kukovica.
05:00
Prijateljska tekma, ženske... Komentator: Primož Podsedenšek.